Sieviete pamestā ēkā tur vismaz 12 suņus, bet uzskata, ka kāds tos ”bendē” nost

Komentāri

TV3 raidījumam Bez Tabu ir daži stāsti, pie kuriem jāatgriežas atkal un atkal. Viens no tiem ir no Limbažu puses, kur kādā lauku sētā tiek turēti vairāki suņi.

Trīs suņi aplokā sētā, bet vēl vismaz 12 ieslēgti vecā, pamestā mājā – tāda ir aina, kas paveras kādā vecā lauku sētā Limbažu pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpašums pieder acu ārstei, kura pati vērusies pie raidījuma Bez Tabu, jo viņai ir aizdomas, ka kāds tīši ”bendē” nost viņas mājdzīvniekus. Nupat atkal viens no mīluļiem atrast miris.

Sieviete pat vērusies policijā ar iesniegumu.

FOTO

 

”Policijai veicot pārbaudi, nav konstatēts fakts, ka dzīvnieki būtu nogalināti. Visos gadījumos izbraucot uz notikuma vietu, tiek pieaicināti eksperti, vetārsts vai Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) speciālists, lai noteiktu iespējamo nāves cēloni,” raidījumam Bez Tabu atzina Valsts policijas (VP) pārstāve.

Kā atzīst PVD, konkrētā adrese instancei nav sveša. Par tur notiekošo saņemtas vairākas sūdzības, bet PVD pārkāpumus nav konstatējuši.

Vairāk uzzini TV3 raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl