Sieviete Lielbritānijā par 1200 eiro pasūtījusi Latvijas amatpersonas slepkavību, ziņo policija

7 komentāri

Policija apjomīgas izmeklēšanas un operatīvā darba rezultātā šā gada janvārī novērsusi kāda vīrieša pasūtījuma slepkavību. Valsts policija aizturējusi sievieti, kura no Lielbritānijas pasūtījusi kādas valsts amatpersonas slepkavību Rīgā.

Par to sieviete piedāvājusi 1200 eiro. Potenciālo slepkavu sieviete atradusi internetā. Policijas pārstāvji neatklāj, cik augsta ranga valsts amatpersonas slepkavība bija plānota. Slepkavība bija jāizdara pie amatpersonas darbavietas.

Policijas pārstāvji skaidroja, ka nozieguma motīvi nav saistīti ar amatpersonas profesionālo darbību, bet galvenā versija ir personiska nepatika, jo sieviete ar amatpersonu bija savstarpēji pazīstami.

Sievietei slepkavības izdarītāju vēl nebija izdevies atrast. Sadarbībā ar britu kolēģiem sievieti Lielbritānijā izdevās aizturēt un šobrīd tiek kārtotas formalitātes sievietes nogādāšanai Latvijā.
Amatpersonas, kuras slepkavība plānota, darbavietu policija neatklāja, taču tā nav bijusi augsta ranga. Iepriekš draudus amatpersona nebija saņēmusi.

Par izmeklēšanas rezultātiem policija informēja preses konferencē, kurā uzstājās VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš, kā arī Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas priekšnieks Romāns Jašins.

Plašāk par noziegumu TV3 ziņās plkst. 19:00!

7 komentāri