Komentāri

Pirms kāda laika TV3 raidījums Bez Tabu ziņoja par kādu sievieti vārdā Svetlana, kas nesen bija pārcēlusies uz Latviju un nodarbojās ar šķirnes suņu audzēšanu. Diemžēl visi četrkājainie draugi tika turēti antisanitāros apstākļos un badā. 

Pēc Bez Tabu apmeklējuma suņu audzētāja Svetlana pazudusi, iespējams, atgriezusies savā dzimtenē Krievijā. Turklāt sieviete īrētajā namā atstājusi pamatīgu nekārtību un 200o eiro parādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Svetlana raidījuma Bez Tabu komandas redzeslokā nonāca jau pērnā gada vasarā. Tad viņa ar 20 suņiem bija ”okupējusi” kādu māju. Sieviete namu īrēja, taču saimniece gribēja to atgūt, jo Svetlana nebija informējusi, ka šajā mājā viņa grasās audzēt šķirnes suņus, kas to bija krietni pabojājuši. Taču šogad Svetlanai uzmanība pievērsta tādēļ, ka atklājies, – suņi aug ļoti sliktos apstākļos.

Proti, viens no suņiem ir ticis aizvests līdz veterinārārstam. Dzīvnieku dakteris atzinis, ka suņa veselība nav spoža. ”Suns ir izkāmējis – izspiežas ribas un krusta kauli, labi saredzami mugurkaula skriemeļa izaugumi, ausīs sarētojumi, apmatojumā pa visu ķermeni nelieli balti laukumiņi, kas, visticamāk, radušies brūču dēļ. Pie cilvēka straujām kustībām cenšas bēgt prom,” tādu atzinumu sniedzis veterinārārsts.

Svetlanai suņu audzēšana un pārdošana Latvijā bijis vienīgais ienākumu avots. Ar to pašu viņa nodarbojās arī savā dzimtenē.

Skaties pievienoto video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl