8 komentāri

Neapskaužama situācija izveidojusies Rugājos, kur sievietei, kas rūpējusies par savu mazmeitu, bāriņtiesa ir atņēmusi bērnu. Bāriņtiesa tā arī nav paskaidrojusi uz kāda pamata bērns ir atņemts.

Ināra par savu mazmeitu ir rūpējusies jau kopš viņas mazotnes, kad viņu pameta bērna māte, Ināras meita. Meitenīte tikusi pienācīga apkopta, ģērbta un audzināta. Kā stāsta Ināra, pirmais incidents izveidojies, kad mazā meitenīte bērnudārzā sākusi stāstīt par dzimumorgāniem. Bērnu dārza vadībai radušās aizdomas, ka bērns ir seksuāli izmantots. Taču pēc psihologu un citu ekspertu atzinuma tika secināts, ka secinājums ir kļūdains.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoruden, kad meitene sākusi iet pirmajā klasē, pēc pāris gadu klusēšanas Bāriņtiesa atsākusi interesēties par meitenei, kā rezultātā vienu dienu meitene ir aizvesta. Inārai tā arī nav paskaidrots, kāpēc meitene viņai ir atņemta. Ināras kaimiņi norāda, ka nekad nav redzējuši vai dzirdējuši, ka Ināra sliktu izturētos pret savu mazmeitu. To apstiprina arī vietējās skolas pārstāve, kura arī neredz iemeslus, kāpēc Inārai ir atņemta mazmeita. Savukārt meitenītes klases audzinātāja var vien pateikt, ka viņai ir dotas norādes, kam drīkst bērnu dot, un kam, proti, Inārai, nē.

Ināra uzskata, ka par bērnu, visticamāk, ieinteresējušies attālāki radi, kas, adoptējos meitenīti, cer tā iedzīvoties uz pabalstu rēķina.

Savukārt vietējās Bāriņtiesas pārstāve norāda, ka radusies situācija nav kā no zila gaisa, bet tā arī nespēj atklāt, kādi tad ir iemesli, kāpēc Inārai ir atņemta mazmeita.

TOP komentāri

 • !!!
  +1 +1 0

  !!!

  Sāksim ar to, ka bāriņtiesa nav tiesa! Jo šai kolhoza padarīšanai nav tādu tiesību... Dots devējam atdodas agri vai vēlu!
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Nu par to piecgadīgo puisīti nu negribas ticēt...Laukos cilvēkiem ir tāda slimīga tendence šo-to piepušķot,diemžēl,nu,pieņemsim,ka tā,bet tad,ja vietējā bāriņtiesa arī saka nebāzt degunu,ir taču bērnu tiesību aizsardzības inspekcija,policija u.t.t.kam ziņot,ka mazgadīgs bērns cieš.Ja nedzird vienas ausis,dzirdēs citas.Tā ir tiesa,ka arī bāriņtiesu var uzpirkt,visu var,bet cik tālu tu esi gatavs iet,tas ir cits jautājums.Ne mazums skandālu esam piedzīvojuši,kāpēc gan nevarēja vecmāmiņai atklāt iemeslu?Tāpēc,ka tāda nav?Nekas,ka lauki,nekas,ka viens otru pazīst,bērns arī šobrīd cieš.Ne jau mums no malas šo patiesību vajag,vecmāmiņai tā vajadziga.Un ja cilvēks bērnu patiesi mīl,tad cīnīsies līdz galam.Piliņas kundze šinī darbā ir iesācēja,tāpēc viņu koriģē tā,kas pagāja malā,lai nenestu tādu atbildību,kāda jāuzņemas priekšsēdētājai.Cūciski.Jauna slota,bet šādā veidā kātu drīz salauzīs.
 • marta
  +1 +1 0

  marta

  Ne jau iemesls ir "sliktajos "apstākļos pie vecmāmiņas, bet bāriņtiesas ieinteresētībā. Jo "draugu būšana" ir tik acīm redzama ne vien mums lazdukalniešiem. Ir ģimenes, kur tik tiešām bija nepieciešama bāriņtiesas steidzama tiesiska rīcība, bet,,,, Tā saucamie bāriņtiesas locekļi labāk izlikās neredzam, ka piecgadīgs puisītis nakts laikā staigāja pa kaimiņiem lūdzot paēst un pārgulēt nakti, tai laikā, kad viņa vecāki dzerdami taisīja pudeles brāļu saietus. Pat uz kaimiņu zvaniem par šo dramatisko situāciju atbilde bija sekojoša, nebāziet savus degunus kur nevajag. Diemžēl, Piliņas kundze ir apņēmusies meitenīti atņemt vecmammai, un viņa to izdarīs. Iemeslu atradīs un visu šo falšu smuki ietērps likuma mētelītī. Nebūs jau pirmā reize, kad šādi rīkojas tie kam ir teikšana. Viņiem ir nospļauties par bērna pārdzīvojumiem. Un tie "svaigi izceptie" radinieki arī "labie". Kurš liedza viņiem palīdzēt vecmāmiņai rūpēties par meitenīti.
  Visu cieņu, Zušas kundze ! Gadiem ritot Jūs, joprojām, esiet saglabājusi skaidru sirdi, goda prātu un taisnīgumu. Ar savu rīcību Jūs godam pildāt to cildeno darbu BŪT SKOLOTĀJAM UN MĀCĪT RUNĀT PATIESĪBU, LAI KĀ TĀ NEPATIKTU "AUGSTIEM KUNGIEM". Paldies Jums.
  Kaut Rugāju Bāriņtiesas locekles sadzirdētu arī Jūsu teikto. Un neaizmirsīsim, ka visi mūsu darbi nes peļņu. Arī sliktie. Un gadās, ka alga ir tik smaga un negaidīta. Vai ne, Piliņas kundze?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl