2 komentāri
Sieviete ar sociālo tīklu palīdzību meklē īpašu zelta ķēdīti – ģimenes relikviju
Foto: Ilga Niedra/Facebook

“Palīdziet! Varbūt kāds ir atradis zelta ķēdīti, kur es pazaudēju pirms divam nedēļām, [..] tagad paliek žēl…” stāsta sieviete.

Ķēdīte ir īpaša ar to, ka tās piekariņš ir unikāls suvenīrs no Ēģiptes, turklāt tieši tādi paši piekariņi ir arī sievietes abām meitām. Tajos iegravēti ģimenes meiteņu vārdi senajā ēģiptiešu sanskritā. Līdz ar to var apgalvot, ka pasaulē kopumā ir tieši trīs šāda izskata ķēdītes, uz kurām redzamas šīs seno ēģiptiešu zīmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķēdīte nozaudēta pirms pāris nedēļām Tukuma pusē – Ragaciema pludmalē vai kādā brīdī pašā Tukumā.

Varbūt esi to redzējis?

Foto: Ilga Niedra/Facebook

Foto: Ilga Niedra/Facebook

TOP komentāri

  • Viola
  • zvaigžņu vilks
    0 0 0

    zvaigžņu vilks

    hmm , žurnāliste laikam pamatskolu nav pabeigusi , jo nezin kas ir sanskrits un no kurienes tas ir :/

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl