5 komentāri
Sieviete ar Facebook palīdzību meklē vīrieti, kurš bankomātā aizmirsis naudu

Ticot cilvēku godaprātam un interneta spēkam, kāda Facebook lietotāja ar intereneta starpniecību cer atrast vīrieti, kurš bankomātā aizmirsis paņemt savu naudu.

“Meklēju kādu kungu,kurš 16.11.2016 ap plkst 12.00 ņēma no Swedbank Origo bankomāta naudu, bet nepaņēma naudiņu un aizsteidzās prom. Naudiņa ir pie manis un gaida savu īpašnieku. Origo informācijas centrā es atstāju savus kontaktus un bankai arī ir ziņots,” raksta sieviete.

Lai nodrošinātu to, ka pie naudas netiek kāds cits, tās īpašniekam tiks lūgts nosaukt arī izņemtās naudas summu. “Šis kungs noteikti mācēs pateikt kāda summa bija bankomātā,” raksta Facebook lietotāja.

TOP komentāri

 • Es
  +4 +4 0

  Es

  Banka jau nu droši var atrast īpašnieku, ja ir zināms laiks un bankomāts.
 • Daina Sedliņa
  +3 +3 0

  Daina Sedliņa

  O! Es nemaz to nezināju! Paldies, Kaspar. Man tāda pati situācija gadījās, es to naudu bankā ienesu, nezinu ar ko tas beidzās, gan jau , ka labi. Un bankā man ne vārda neminēja, ka man par to nevajag cepties . (bankomāts pats tur fīrējas utt.) Pieļauju, ka gan jau vēl kāds to nezin.
 • Andrejs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl