3 komentāri
Sieviete 3,18 promiļu reibumā ar zīdaini pārvietojas pa pilsētu, otru bērnu aizmirst slidotavā
FOTO: RPP

Vakar, 8. decembrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP)  darbinieki saņēma informāciju, ka Kronvalda parkā kāda sieviete, lietojot alkoholiskos dzērienus, turklāt viņai blakus esot bērna ratiņi ar zīdaini, atklāj RPP.

Policisti, apsekojot norādīto teritoriju, pie publiskās slidotavas Kronvalda parkā pamanīja aprakstam atbilstošu sievieti. Policisti devās pie sievietes un izskaidroja ierašanās iemeslu. Sarunas laikā no sievietes bija jūtama spēcīga alkohola smaka, kā arī viņa runāja un pārvietojās ar grūtībām. Sieviete apgalvoja, ka esot bijusi pie draudzenes un kopā ar viņu lietojusi alkoholu, bet pēc ciemošanās devusies uz publisko slidotavu pakaļ otram bērnam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā sastapts arī astoņus gadus vecs puisēns, kura izskats liecināja par nepieciešamību pēc medicīniskās palīdzības. Zēns pastāstīja, ka slidotavā bijis atstāts uz sešām stundām. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja zīdaini un zēnu. Mediķi konstatēja, ka bērnus nekavējoties ir jānogādā ārstniecības iestādē.

Sieviete aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka viņa ir 3,18 promiļu reibumā.

Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu un piemērots naudas sods – 40 eiro.

Lietas materiāli tiks nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kas atsevišķi vērtēs mātes atbildību attieksmē pret bērniem. Tāpat arī par notikušo informēta Rīgas Bāriņtiesa.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl