101 komentārs
Šie suņi ir trenēti, lai glābtu cilvēkus! Tagad viņiem nepieciešama cilvēku palīdzība
FOTO: Labdaris.lv

”Pirms kāda laika ir miris viens no astoņu brīnišķīgu un neticami gudru suņu saimniekiem. Vīrs vārdā Andrejs ir palicis bez drauga un kolēģa. Viņš var zaudēt arī suņus,” vēsta labdarības organizācija Labdaris.lv.

Viens pats viņš nespēj mācīt, trenēt un aprūpēt astoņus suņus un vienlaikus nopelnīt līdzekļus dzīvnieku barībai un vakcinēšanai. Suņi ir vīrieša dzīve. Viņš darīs visu iespējamo, lai dzīvniekiem palīdzētu. Ar to gan nepietiek – jau rīt vai parīt suņi var palikt bez ēdiena, saimnieka un mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs varam palīdzēt! Lai nodrošinātu dzīvniekus ar barību un vakcinācijām gada garumā, ir vajadzīgi 5571 eiro. Plānots, ka pa šo laiku Andrejs nokārtos visas nepieciešamās formalitātes, lai varētu kopā ar suņiem sniegt palīdzību cilvēkiem, par to gūstot ienākumus dzīvnieku uzturēšanai. Nepieļausim, ka suņiem nākas šķirties no sava saimnieka un vienam no otra,” aicina organizācija.

Foto

Tors, Kaprālis, Grad, Gerda, Boņi, Nika, Lapa un Klaids ir ļoti neparasti suņi. Viņi ir trenēti, lai glābtu cilvēkus. Suņi prot atrast pazudušus cilvēkus, tāpat viņi var aizstāvēt personu, kam tas nepieciešams, aizturēt ļaundarus un sargāt. Šie dzīvnieki ir ne vien cilvēka labākais draugs, bet ir īpaši apmācīti, lai palīdzētu. Tagad palīdzība ir nepieciešama viņiem – labsirdīgiem, maigiem un neticami draudzīgiem dzīvniekiem

Šie suņi vienmēr ir bijuši mīlēti un aprūpēti. Dzīvnieki pēc dabas ir draudzīgi, sirsnīgi, gudri un līdzjūtīgi. Pateicoties cilvēku darbam, viņi arī prot paveikt brīnišķīgas lietas, piemēram, glābt cilvēkus. Viņus apmācīja Andrejs, bet par to, lai suņiem nekā netrūktu, rūpējās cilvēks, kura vairs nav starp mums. Viņš arī rūpējās par to, lai dzīvnieku prasmes izmantotu lietderīgi, proti, meklējot, glābjot un aizsargājot cilvēkus. Tagad situācija ir mainījusies. Andrejs katru dienu pavada ar suņiem, par viņiem rūpējoties, viņus mācot un skolojot.

Līdzekļu suņu uzturēšanai viņam praktiski vairs nav. Viņš no visas sirds lūdz palīdzību. Gada laikā viņš var nokārtot visas formalitātes, lai suņi varētu iesaistīties cilvēku glābšanas un meklēšanas operācijās, par to saņemot atlīdzību.

Vai pareizā izvēle būtu pamest suņus likteņa varā, izšķirt vienu no otra un no saimnieka pēc tam, kad dzīvnieki jau ir piedzīvojuši nepanesamu zaudējumu? Andrejs to nespēj. Viņš meklē katru iespēju, lai palīdzētu, lai nopelnītu kaut centu dzīvnieku barībai. Viņš ar suņiem strādā jau gadiem un tāpat kā jebkurš šo dzīvnieku saimnieks zina – suņiem ir emocijas un viņi jūt tieši tāpat kā cilvēki.

Tiesa, ar mīlestību vien suņi nevar izdzīvot. Viņiem ļoti svarīgs ir pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, kā arī pienācīga medicīniskā aprūpe. Bez cilvēku ziedojumiem viņi to var nesaņemt vai arī nonākt dzīvnieku patversmē. Šādā gadījumā ieguldītais darbs viņu apmācībai būs veltīgs. Turklāt bez saimnieka suņi nevar palīdzēt – viņi ir glābēju komanda, kas darbojas kā viens vesels un tikai kopā var paveikt šķietami neiespējamo. Andrejs stāsta, ka kopā viņi ir atraduši cilvēkus gadījumos, kad visas cerības jau bija zudušas.

”Suņi ir īsti profesionāļi savā jomā. Pat viņu riešana paraugdemonstrējumu laikā izklausījās pārdomāta. Mums bija iespēja vērot iestudētu ļaundara aizturēšanu, kuras laikā suns rēja tikai brīžos, kad viņam lika. Viņš nebija nikns vai uzbrūkošs. Aizturēšana vienkārši bija dzīvnieka darbs. Fonda pārstāvji novēroja, ka suņi savam saimniekam klausa uz vārda, aizstāv viņu un izmanto, katru izdevību, lai pieglaustos un saņemtu uzmanības apliecinājumus no Andreja. Mēs varam palīdzēt šiem mīļajiem un draudzīgajiem cilvēku aizstāvjiem un glābējiem,” vēsta Labdaris.lv.

”Visus Jūsu saziedotos līdzekļus izlietos, lai veiktu dzīvnieku vakcināciju un reizi divās nedēļās nopirktu un piegādātu viņiem barību.”

Palīdzēt šiem neticami gudrajiem un labsirdīgajiem suņiem ir iespējams, veicot pārskaitījumu uz turpmāk minētajiem bankas kontiem. Maksājuma mērķī jānorāda ”Dzīvnieku palīdzības fonds: suņiem glābējiem”.

Rekvizīti
Nosaukums: Biedrība Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv
Reģ. Nr: 40008173130
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050
-SWEDBANK- Swift: HABALV22
LV43HABA0551037990069
-CITADELE- Swift: PARXLV22
LV79PARX0016130480002

Ziedojumu tālrunis ārkārtas situāciju fondam dzīvniekiem un patversmēm:
90006080 (ziedojums — 1,42 EUR).
labdaris@labdaris.lv
(+371) 27035637

TOP komentāri

 • Dzintra Šulce
  +35 +34 -1

  Dzintra Šulce

  Dodiet Andreja telef numuru un adresi, palīdzēšu. "labdarus" barot netaisos.
 • Nikita.
 • Andrejs Solncevs
  +20 +20 0

  Andrejs Solncevs

  Jā! Iedodiet adresi , kur dzīvo saimnieks ar suņiem un tad arī aizvedīs palīdzību, jo kautkādām mistiskām organizācijām, kas uz citu bēdu rēķina arī sev kko atsijā, maksāt netaisos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl