Komentāri
Šie runčuki ļoti ilgojas pēc gādīgiem saimniekiem; ja vari, palīdzi!
FOTO: Facebook/ Dzīvnieku Aizsardzības Biedrība Trīnīte

”Divi runčuki, kuri ir ieskatījušies acīs nāvei un spējuši saņemt spēkus un izdzīvot, nu meklē sirdssiltus un mīļus saimniekus. Saimniekus, kuriem vizuālais actiņu defekts nebūs šķērslis, lai mīlētu un lolotu runčukus no visas sirds,” aicina dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte.

”Mēs ticam, ka cilvēki ar plašām sirdīm ir visapkārt un kādu uzrunās šie brālīši. Viņi ir gatavi doties gan kopā, gan atsevišķi uz jaunajām mājām. Melnbaltais runčuks ārkārtīgi mīļš. Viņš pilnībā atsakās no ēšanas, rotaļām un visa pārējā, lai tikai pabūtu cilvēka rokās, un dalītos ar savu mīlestību. Ja ar sirdi jūti, ka šis ir tas īstais kaķēns, kurš domāts tieši Tev, tad sazinies 20244187.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazulīši ir nogājuši ļoti garu ceļu, lai izdzīvotu, atkoptos un spētu mīlēt. Lūdzu, atbalsti viņus iesakot šo ziņu tālāk! 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl