Sešus gadus vecajai Anastasijai steidzami nepieciešama palīdzība

Komentāri
Sešus gadus vecajai Anastasijai steidzami nepieciešama palīdzība
FOTO: Labdaris.lv

Mazā Anastasija Daļecka jau kopš pašas mazotnes ir smagi slima – viņai ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Meitenes māmiņas lielākais sapnis ir bērna atveseļošanās. Viņa kopā ar Anastasiju sper mazus, bet neatlaidīgus solīšus, lai to piepildītu. Diemžēl ar to nepietiek. Meitenei ir uzsākts ļoti nepieciešamu rehabilitāciju kurss, kura turpināšanai trūkst līdzekļu. Nākamā rehabilitācija paredzēta jau februārī.

Pašlaik Anastasijai ir seši gadi. Viņa ir ģimenes saules stariņš, māmiņas Nataļjas dzīves jēga. Jau kopš dzimšanas meitenei ir nepieciešamas īpašas rūpes smagās slimības dēļ. Ar smagu darbu, asarām, sviedriem un milzu līdzekļiem ir panākti labi rezultāti un sperti nozīmīgi soļi pretī sapņa piepildījumam. Un sapnis Anastasijas ģimenei ir viens – meitenes veselība.

Pavisam Anastasijai ir nepieciešamas trīs rehabilitācijas ārpus Latvijas, kuru kopējās izmaksas ir aptuveni 10500 eiro. Pagājušajā gadā meitene ar ziedotāju atbalstu divas reizes devās uz Čehiju.

Pēc abiem braucieniem viņas veselībā bija pamānāmi ievērojami uzlabojumi. Jau februārī Anastasijai ir nepieciešams doties uz nākamo rehabilitāciju. Līdzekļu šim mērķim nav. Ir ļoti vajadzīga palīdzība. Tikai visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Nataļjas sapni un palīdzēt Anastasijai veseļoties.

Anastasija ir ļoti priecīgs un pozitīvs bērns, kas ar smaidu sejā iepazīst apkārtējo pasauli. Viņa ir pacietīga un uzmanīga, reti raud un praktiski nekad neniķojas. Ikdienā māmiņa velta visus spēkus, lai meitenes veselību uzlabotu tepat Latvijā. Kopā viņas apmeklē fizioterapeitu, mikrologopēdu, ergoterapeitu, kā arī citus speciālistus un terapijas.

Ar ieguldīto darbu vien nepietiek, jo Anastasijai ir nepieciešamas metodes, kas Latvijā nav pieejamas, piemēram rehabilitācija kosmonautu kostīmā, kā arī mikopolarizācijas metodes izmantošana. Tāpat šo rehabilitāciju laikā vecākiem ir iespējams apgūt jaunas metodes meitenes ārstēšanai, kas Nataļjai un Anastasijai ir ļoti svarīgi.

Visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Anastasijas un viņas tuvinieku sapni un dāvāt meitenei veselību. Ir atlicis pavisam nedaudz. Palīdzēsim Anastasijai veseļoties! Atbalstīt Anastasiju, sekot līdzi ziedojumu vākšanai, izlietojumam, kā arī ārstēšanas gaitai ir iespējams šeit.

Palīdzēt meitenei ir iespējams arī, veicot pārskaitījumu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem. Maksājuma mērķi ir jānorāda: Veselības fonds: Anastasija Daļecka.

Rekvizīti 

Nosaukums: Biedrība “Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv”

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Ziedojumu tālruņi ārkārtas situāciju fondam veselības problēmu risināšanai:

90006881 (ziedojums — 1.42 EUR)

90006771 (ziedojums — 7.11 EUR).

labdaris@labdaris.lv / (+371) 27035637

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl