Sešu auto sadursme uz Bauskas šosejas

Komentāri

Pirmais sniegs šodien pārsteidzis ne vienu vien autobraucēju, un ceļu satiksmes negadījumi fiksēti vai visos Latvijas reģionos. Kā izskatījās šā rīta nopietnākās avārijas vietā, kā arī ko par šo sniegoto dienu stāsta kārtības sargi, skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

Sešu auto sadursme Bauskas šosejas 10. kilometrā notikusi ap 7.30 no rīta. Kā atceras nelaimes vietā sastaptie, mirkli pirms avārijas vieglo auto kolonna braukusi ļoti lēnām un dažas mašīnas pat apstājušās. Pirmā sniega dēļ uz šosejas bija izveidojies pamatīgs sastrēgums. To laikus nepamanīja vairāk nekā desmit tonnas smagā kravas automobiļa šoferis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kravas automašīna ietriekusies priekšā stāvošajā automašīnā, pie kura stūres sēdējusi kāda jauna sieviete, auto ietriecies nākamajā priekšā stāvošajā auto, un tas vēl nākamajā. Šis domino efekts turpinājies līdz sitienu sajutis pēdējais – sestais – šajā negadījumā iesaistītais autovadītājs. Acumirklī uz šosejas izveidojies milzu sastrēgums, bet cietušie steiguši zvanīt glābējiem un radiniekiem.

Kopumā līdz piektdienas pēcpusdienai visā valstī likumsargi fiksējuši aptuveni 90 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 8 cilvēki. Par laimi, nav ziņu par smagi cietušajiem vai bojāgājušajiem.

Jācer, ka šā vakara plānotajos braucienus auto stūrētāji, nebūs piemirsuši sniegotā rīta piesardzību un it visiem šajā vakarā izdosies droši nokļūt galamērķī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl