Sešu auto sadursme uz Bauskas šosejas

0 Komentāru
Sešu auto sadursme uz Bauskas šosejas
FOTO: Degpunktā

Pirmais sniegs šodien pārsteidzis ne vienu vien autobraucēju, un ceļu satiksmes negadījumi fiksēti vai visos Latvijas reģionos. Kā izskatījās šā rīta nopietnākās avārijas vietā, kā arī ko par šo sniegoto dienu stāsta kārtības sargi, skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

Sešu auto sadursme Bauskas šosejas 10. kilometrā notikusi ap 7.30 no rīta. Kā atceras nelaimes vietā sastaptie, mirkli pirms avārijas vieglo auto kolonna braukusi ļoti lēnām un dažas mašīnas pat apstājušās. Pirmā sniega dēļ uz šosejas bija izveidojies pamatīgs sastrēgums. To laikus nepamanīja vairāk nekā desmit tonnas smagā kravas automobiļa šoferis.

Kravas automašīna ietriekusies priekšā stāvošajā automašīnā, pie kura stūres sēdējusi kāda jauna sieviete, auto ietriecies nākamajā priekšā stāvošajā auto, un tas vēl nākamajā. Šis domino efekts turpinājies līdz sitienu sajutis pēdējais – sestais – šajā negadījumā iesaistītais autovadītājs. Acumirklī uz šosejas izveidojies milzu sastrēgums, bet cietušie steiguši zvanīt glābējiem un radiniekiem.

Kopumā līdz piektdienas pēcpusdienai visā valstī likumsargi fiksējuši aptuveni 90 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 8 cilvēki. Par laimi, nav ziņu par smagi cietušajiem vai bojāgājušajiem.

Jācer, ka šā vakara plānotajos braucienus auto stūrētāji, nebūs piemirsuši sniegotā rīta piesardzību un it visiem šajā vakarā izdosies droši nokļūt galamērķī.

0 Komentāru