Sesto reizi aptur grupējumu, kas PVN shēmās izkrāpis miljoniem eiro

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas un finanšu policija apturējusi jaudīgu PVN izkrāpēju un naudas atmazgātāju grupējumu. Kas interesanti – daži no šiem darboņiem jau tiesāti par miljonu izkrāpšanu no valsts. Dažs tiesāts jau piecas reizes, bet reālu cietumsodu tā arī nav saņēmis.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • edzjbars

  edzjbars

  Vai pārkāpēji,shēmotāji nav lielās hūtes saimnieka stipendiāti...
 • Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Artūrs Malta, VLT Valdes loceklis

  Dārgie LATVIJAS VĒLĒTĀJI!
  Jāparakstās nekavējoties par Saeimas atlaišanu! Kariņa Valdība pandēmijas laikā paņēma kredītus 4,7 miljardus pārkāpjot Satversmi!. Tas nozīmē, ka pašreiz kredītprocentos maksāsim ap 5,5 miljoni eiro dienā! Saeimas Deputāti ir aizmirsuši savu doto zvērestu.
  Saeima nav kontrolējuši Latvijas Bankas un Valdības darbību.
  Deputāti ar savu darbību Valsts pārvaldē radījuši haosu un saputrojumu. Teritoriālā reforma ir pierādījums tam, ka Deputāti ignorē Satversmes 2. un 77.pantu.
  Tāpēc vajadzīgs parakstīties un gatavoties balsot par Saeimas Atlaišanu! Tas jādara obligāti, lai atkal neievēlētu tos pašus „Vēžus“!!!
  Darījums ar „AirBaltic“ ir kārtejais piemērs, kā tiek izšeptēta nauda priekš valdošās kliķes otkatiem un zakatiem!
  Kā glābt Latviju? Ir labi piemēri:
  1) Īrijas valsts tautas kustība „MĒS PAŠI“, kur pašreiz dzīvo daudzi klaidas Latvieši. Kad Deputātu sarakstu veido paši. Deputātu izvirza no sava vēlēšanas iecirkņa godprātīgu kandidātu, par kuru visi balso! Tādā veidā Īri tika vaļā no Angļu jūga un mēs tiksim vaļā no lielās ierēdņu armijas;

  2)kā atgūt izšķērdētos kredītus un nolaupīto, labs piemērs ir Islandes Valsts, kur valsts ierēdņi sēž krātiņa tik ilgi, kamēr atmaksā valsts kasē nozagto vai prihvatizēto; Labs piemērs ir arī Tiesas lēmums par Bondaru un Co.

  3) Labs tautsaimniecības modelis mums bija uz 1940.gadu. Mums ir vajadzīga Latvijas Valsts atjaunošana!!!
  To visu var veikt tikai ievēlēta jauna Saeima, kurā nebūs neviena bijušā ne esošā Deputāta! Deputātu kandidātus, atbilstoši satversmei, var izraudzīt uz vietas savā pagasta sapulcē un ieteikt sarakstam „Mēs Paši“. Pieteikties var arī paši ar 100 galvotāju parakstiem.
  Informāciju par programmu un gatavošanos vēlēšanām var saņemt biedrības “VARU LATVIJAS TAUTAI“ birojā. To var darīt zvanot vai rakstot uz biroja adresi: Daugavas ielā 28, Mārupē, Mārupes novads, LV-2167. E-pasts: [email protected]
  Vienīgā iespēja, kā izkļūt no Latvijas valsts bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants Tiesiskai valstij un darbības principam:
  VIENS LIKUMS – VIENA TAISNĪBA VISIEM!
  Lai saglabātu Valsts neatkarību, Žans Žaks Ruso ir teicis:
  “Vienīgais veids, kā noturēt valsti neatkarīgā stāvoklī no jebkura, ir lauksaimniecība. Turiet vismaz visas pasaules bagātības, ja jums nav ko ēst - jūs esat atkarīgs no citiem ... Tirdzniecība rada bagātību, bet lauksaimniecība nodrošina brīvību. ”

  Dr, Kārlis Ulmanis atzīmēja: „Mūsu gruntniecība nav un nedrīkst būt kapitālistisks uzņēmums. Lauku mājas ir zemturu ģimenes mūža un paaudžu mītnes un tautas dzīvā spēka mūžīgais avots. Tāpēc jāaizkavē gruntniecības, zemes un māju pataisīšana par tirgus preci un spekulācijas priekšmetu”.

  Prof. O. Krastiņš iesaka, lai Valdība varētu vadīt valsti ir jāsakārto naudas lieta!

  Ievēlot jaunu Saeimu, atbilstoši Satversmei, mēs atbrīvosimies no noslēpumu valsts:
  Tas, kā zog, ir komercnoslēpums! Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums!
  • liga sulga

   liga sulga

   kas tu esi ,ka aicini....atklajies ,nav te ko baidities.sini valsti viss jau ir dir....ej etera ,aicini sev lidzigos atklati,aicini prezidentu,karinu ,murnieci uz konfrontaciju....lai izskaidro so meslu bedri ,kas sastradats....pedejo gadu laika.kur ir tiesibsargajosa iestades,visi bondari,bondarienes...neviens lielais zaglis netiek sodits,kas te notiek....kas vbinus tiesas?
 • V

  V

  Украл 5 Евро сядеш в тюрьму, а обманул на 5 миллионов - это не воровство!
 • Normunds

  Normunds

  Tā darbojas Latvijas likumdošana, pēc tam uzrodas raksti par to ka Latvijas valsts mirst.No tādiem ierēdņiem viss arī sākas
 • Ainars Jerans
 • peksis

  peksis

  Kas te ko brīnīties, Latvijā jau sen vārdi tiesnesis un kukuļņēmejs ir snonīmi, tas ir ar vienādu nozīmi!
 • Austris Sturmanis

  Austris Sturmanis

  Tas ir Latvijai normāla parādība 🤣🤣🇱🇻valdībā puse tādu zuliku 🤣
 • Nauris Cīrulis

  Nauris Cīrulis

  jautājums ir tikai viens - vai ir vērts tērēt policijas un tiesas dārgo laiku , ja jau ne viens ne otrs nespēj vai nevēlas neko reālu izdarīt .
 • Askolds Škenders

  Askolds Škenders

  Acīmredzot likumdošanā ir kādi caurumi kurus grupējums izmanto un zina,ka viniem nekas par to nebūs,kā tikai pratināšanas un citas neērtības.Nedomāju ka visas tās epizodes izskatīja viens tiesnesis,ja tā būtu,tad protams varētu domāt par korupciju🤔
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Askolds Škenders es drīzāk teiktu, ka kāds ir ar nodomu slikti veicis savu darbu- pirmstiesas izmeklēšanu! Naudaskārie korumpanti!
  • Askolds Škenders

   Askolds Škenders

   Janis Rieksting šaubos vai to tā īsti var izdarīt piecas reizes pēc kārtas!Tomēr kaut kāda kontroles sistēma tak strādā🤔
  • Janis Rieksting

   Janis Rieksting

   Askolds Škenders ja dalās tad nestrādā, tos kas zog miljonus neviens nesoda! Esi redzējis notiesātu miljonāru LV?
 • S
  +14 +14 0

  S

  Ko mums brīnīties, ja Saeimā budžetu pieskatitāju komisiju vada cilvēks, kura vadībā vai aiz kura muguras veikli izsaimniekoja banku. Tādi ne to vien palīdzēs neredzēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!