Komentāri
Sestdien gaidāms saulains laiks, bet termometra stabiņš rādīs mīnusus
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Sestdien lielākajā daļā Latvijas gaidāms saulains laiks bez nokrišņiem, bet termometra stabiņš rādīs mīnusus, informē meteorologi.

Dienā pārsvarā gaidāms saulains laiks, bez nokrišņiem. Pūtīs lēns A, DA vējš, bet gaisa temperatūra no -3 grādiem Kurzemē līdz -7,- 8 grādiem Vidzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Rīgā būs skaidrs laiks, bez nokrišņiem un ar lēnu vēju. Gaisa temperatūra: -3,- 5 grādi. Medicīniskais laika tips otrais – labvēlīgs.

Svētdien un pirmdien laiks būs auksts un skaidrs, saulains; valsts lielākajā daļā turpināsies kailsals. Bet no otrdienas Latvijā pastiprināsies D,DA vējš, un tas salto gaisu darīs vēl nepatīkamāku, t.i., aukstāku. Kādu sniega pārslu un putenīti varam gaidīt no trešdienas.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl