Komentāri
Sestdien gaidāms saulains laiks, bet termometra stabiņš rādīs mīnusus
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

Sestdien lielākajā daļā Latvijas gaidāms saulains laiks bez nokrišņiem, bet termometra stabiņš rādīs mīnusus, informē meteorologi.

Dienā pārsvarā gaidāms saulains laiks, bez nokrišņiem. Pūtīs lēns A, DA vējš, bet gaisa temperatūra no -3 grādiem Kurzemē līdz -7,- 8 grādiem Vidzemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Rīgā būs skaidrs laiks, bez nokrišņiem un ar lēnu vēju. Gaisa temperatūra: -3,- 5 grādi. Medicīniskais laika tips otrais – labvēlīgs.

Svētdien un pirmdien laiks būs auksts un skaidrs, saulains; valsts lielākajā daļā turpināsies kailsals. Bet no otrdienas Latvijā pastiprināsies D,DA vējš, un tas salto gaisu darīs vēl nepatīkamāku, t.i., aukstāku. Kādu sniega pārslu un putenīti varam gaidīt no trešdienas.

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl