Seši neatkarīgie Saeimas deputāti uzskata, ka ir “apdalīti” un prasa sev tiesības

Nedrīkst būt izredzētāki un mazāk izredzēti Saeimas deputāti – tā norāda pie politiskajām frakcijām nepiederošie parlamentārieši, kuriem Saeima nenodrošina kopīgas telpas, auto un darbiniekus, kā arī neļauj mainīt komisijas, kurās viņi strādā. Pie frakcijām piederošie politiķi tikmēr atzīst, ka Saeimas neatkarīgie deputāti tiešām ir “apdalīti”, taču šāda kārtība savulaik pieņemta, lai deputātus disciplinētu un novērstu “politisko staigāšanu”.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Yoli

  Yoli

  Nu vispar pēc Satversmes mēs balsojam par deputātiem, nevis par partijām. Deputātam atbildība ir tikai un vienīgi vēlētāja priekšā, nevis partijas priekšā. Satversmē partija ir ninēta tikai vienu reizi, kur ir teijts, ka cilvēkiem ir tiesības apvienoties partijās. Vairāk nekas. Tā, ka jūs, partiju kropļi, nelikumīgie varas uzurpatori dabūsiey atbildēt tiesas priekšā!
 • Laila

  Laila

  Tad vajag mainīt vēlēšanu likumu un balsot par cilvēkiem nevis partijām, aizlīduši aiz Kaimiņa muguras tika ievēlēti un tagad vajag viņiem tiesības. Noliekat mandātu un ejat, jo mēs balsojam par partijām ne atsevišķiem cilvēkiem, tad jūsu vietā nāks nākamie pēc saraksta. Tirliņu bars!
 • S

  S

  Ja jau mums ir likums, kas nosaka, ka ievēl no partijām, tad tā ir jāstrādā.Tas, ka šis likums nav pareizs, ir cits jautājums, tas būtu jāmaina.Bet tagad iznāk- viena lokomotīve ievelk visādus elementus, kas pirms vēlēšanām reklāmās ir balti un pūkaini, vēlāk izrādās pat kriminālsodāmi, bet nekas.Citi, tikko iekļuvuši 100niekā, pēkšni saprot, ka nav pa ceļam ar partiju.Bija mums slavenais 6nieks, tagad atkal.Ikvienam jādomā, kur iet un ko dara.Mainiet likumu, ka var būt ari bezpartejiski deputāti, kuri varbūt tiešām būtu neatkarīgi.Partijas jau nu noteikti tādas nav.
 • virgo

  virgo

  "Apdalīti" (es teiktu — apkrāpti) ir tie vēlētāji, kas Gobzemu, Liepiņu, Šmitu un Sprūdi ievēlēja Saeimā kā KPV.LV partijas locekļus.
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Patiesìbā pērkamie masu mediji speciāli izplata dezinformāciju.
  Vienīgi partijās nesastāvošie deputāti var būt lojāli sabiedrībai nevis oligarhiem, kuriem pieder partijas.
  Un tā saucamie sabiedriskie mediji nekad nebūs sabiedriskie, jo viņi pieder oligarhiem un tiek regulēti ar oligarhu pilno valdību.
  Beidziet melot sabiedrībai!
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Ļoti tipiski- citi uzskata.
  Kas konkrēti ko saka?
  Lielākā daļa tautas cieš no sociālās nevienlìdzības, tas gan ir fakts.
 • y

  y

  Un kad reiz šie prātvēderi sāks strādāt?Un par ko saņem tādas algas?Izskatās ka nekad...Žēl tautas nodokļu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!