Komentāri

Šajā nedēļā valsts robežsargi uzstādījuši savdabīgu rekordu – 24 stundu laikā uz austrumu robežas dažādās vietās kopumā aizturēti 23 robežpārkāpēji. Kā tas viņiem izdevās un kas ir šie ļaudis, kas tā kāro iekļūt Latvijā?

Rīta agrumā Viļakas pārvaldes darbinieki patruļas laikā pamanījuši vairāku cilvēku pēdas, kas ved pāri valsts robežai. Nekavējoties tika uzsākta apjomīga meklēšanas operācija, kurā tika iesaistīti kinologi ar septiņiem dienesta suņiem, kā arī aviācijas pārvaldes helikopters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgļu vajāšana ilga 25 stundas – piecus kilometrus. Rezultāts – tika aizturēti septiņu Afganistānas pilsoņi un pieci viņu pārvadātāji. Uzreiz pēc aizturēšanas afgāņi pieprasīja patvērumu. Savukārt pret pārvadātājiem – Latvijas pilsoņiem – uzsākts kriminālprocess.

Taču tā nebūt nav vienīgā šāda tipa epizode, kas šonedēļ norisinājās pie Latvijas robežas.

Skaties video un uzzini vairāk!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl