Komentāri

Šajā nedēļā valsts robežsargi uzstādījuši savdabīgu rekordu – 24 stundu laikā uz austrumu robežas dažādās vietās kopumā aizturēti 23 robežpārkāpēji. Kā tas viņiem izdevās un kas ir šie ļaudis, kas tā kāro iekļūt Latvijā?

Rīta agrumā Viļakas pārvaldes darbinieki patruļas laikā pamanījuši vairāku cilvēku pēdas, kas ved pāri valsts robežai. Nekavējoties tika uzsākta apjomīga meklēšanas operācija, kurā tika iesaistīti kinologi ar septiņiem dienesta suņiem, kā arī aviācijas pārvaldes helikopters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgļu vajāšana ilga 25 stundas – piecus kilometrus. Rezultāts – tika aizturēti septiņu Afganistānas pilsoņi un pieci viņu pārvadātāji. Uzreiz pēc aizturēšanas afgāņi pieprasīja patvērumu. Savukārt pret pārvadātājiem – Latvijas pilsoņiem – uzsākts kriminālprocess.

Taču tā nebūt nav vienīgā šāda tipa epizode, kas šonedēļ norisinājās pie Latvijas robežas.

Skaties video un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl