Seksuālo minoritāšu gājienā piedalījās pieci tūkstoši cilvēku; trīs aizturēti

Komentāri
Seksuālo minoritāšu gājienā piedalījās pieci tūkstoši cilvēku; trīs aizturēti
FOTO: Uldis Āboliņš, LNT

Ņemot vērā provokāciju iespējamību, gājiens notika stingrā policijas uzraudzībā. Lai gan kopumā pasākums aizvadīts mierīgi, trīs cilvēki aizturēti.

Eiropraida laikā ielās patrulēja policisti no Valsts policijas, pašvaldības policijas, drošību uzraudzīja arī Speciālo uzdevumu bataljons, kas veidoja dzīvo ķēdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidroja LNT, speciāli apmācīti suņi jau iepriekš bija pārmeklējuši visu gājiena maršrutu.

Pasākuma gaitā Speciālo uzdevumu bataljona policisti tika pārvietoti no Brīvības uz Tērbatas ielu. Tur vairāki cilvēki protestēja individuāli. Kāds pat pamanījās apliet ar ūdeni gan Eiropraida dalībniekus, gan protestētājus, gan LNT.

Eiropraida laikā policija aizturēja trīs personas. Viens vīrietis grasījās Eiropraida dalībniekus apmētāt ar olām. Cits – atvēra degšķidruma pudeli un aizdedzināja, kā saka liecinieki, varavīksnes karogu. Bet trešais aizturētais ir Antiglobālistu līderis Andris Orols, kurš uz paša organizēto piketu tāpēc neieradās, bet atsūtīja pārstāvi.

Antiglobālistu pikets noritēja bez starpgadījumiem. Policija kopumā ir gandarīta par paveikto.

Kā paskaidroja policijas priekšnieka vietnieks, Orols tika aizturēts par piketa noteikumu neievērošanu, jo bija pieteicis pasākumu Merķeļa ielā, bet pats atradās Tērbatas ielā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl