Seksuālo minoritāšu gājienā piedalījās pieci tūkstoši cilvēku; trīs aizturēti

Komentāri
Seksuālo minoritāšu gājienā piedalījās pieci tūkstoši cilvēku; trīs aizturēti
FOTO: Uldis Āboliņš, LNT

Ņemot vērā provokāciju iespējamību, gājiens notika stingrā policijas uzraudzībā. Lai gan kopumā pasākums aizvadīts mierīgi, trīs cilvēki aizturēti.

Eiropraida laikā ielās patrulēja policisti no Valsts policijas, pašvaldības policijas, drošību uzraudzīja arī Speciālo uzdevumu bataljons, kas veidoja dzīvo ķēdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidroja LNT, speciāli apmācīti suņi jau iepriekš bija pārmeklējuši visu gājiena maršrutu.

Pasākuma gaitā Speciālo uzdevumu bataljona policisti tika pārvietoti no Brīvības uz Tērbatas ielu. Tur vairāki cilvēki protestēja individuāli. Kāds pat pamanījās apliet ar ūdeni gan Eiropraida dalībniekus, gan protestētājus, gan LNT.

Eiropraida laikā policija aizturēja trīs personas. Viens vīrietis grasījās Eiropraida dalībniekus apmētāt ar olām. Cits – atvēra degšķidruma pudeli un aizdedzināja, kā saka liecinieki, varavīksnes karogu. Bet trešais aizturētais ir Antiglobālistu līderis Andris Orols, kurš uz paša organizēto piketu tāpēc neieradās, bet atsūtīja pārstāvi.

Antiglobālistu pikets noritēja bez starpgadījumiem. Policija kopumā ir gandarīta par paveikto.

Kā paskaidroja policijas priekšnieka vietnieks, Orols tika aizturēts par piketa noteikumu neievērošanu, jo bija pieteicis pasākumu Merķeļa ielā, bet pats atradās Tērbatas ielā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl