Komentāri

Ugunsnelaime Rīga cirkā nav nodarījusi kultūrvēsturiskus postījumus, tā šodien vērtē inspektori. Tikmēr Rīgas cirka vadība un ārvalstu cirka mākslinieki jau sāk apzināt finansiālos zaudējumus. Konkrētu naudas summu vērtē apdrošinātājs. Tikmēr cirks jau šovakar atkal vēris durvis skatītājiem.

Stāvot ugunsgrēka izcelsmes vietā, otrā stāva grimētavā, Rīgas cirka darbinieki kopā ar apdrošinātājiem spriedelē, kas varētu būt pie vainas. Patieso iemeslu noteiks ekspertīze. Policija ir sākusi kriminālprocesu par noziegumu pret īpašumu. Neesot aizdomu par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Šīs durvis uz manēžu caur orķestra ložu bija ciet, jo tās ir tās, kas reāli ir nosargājušas mums cirku. Ja būtu vaļā, mēs nebūtu varējuši nodzēst kupolu. Visa tā daļa vairs nebūtu, būtu nodegusi.

Atvieglojums arī kultūras pieminekļu aizsardzības inspektoriem, kas šodien ieradās novērtēt uguns postu 120 kvadrātmetru platībā vairāk nekā simts gadus senajā ēkā.

Izdegusī ēka neesot bīstama cilvēkiem. Cirka mākslinieki no savām istabām šodien laukā nesa vēl nesadegušās mantas. Pilnībā sadeguši kāda Latvijas cirka mākslinieka kostīmi, un viņa uzstāšanās cirkā šobrīd tamdēļ atcelta, bojāti arī Krievijas cirka mākslinieku ekskluzīvie tērpi.

Kad vakarnakt beidzās Rīgas cirka dzēšanas darbi, emocionālu brīdi cirka darbiniekiem sagādājis kāds muzikāls ugunsdzēsējs, kurš spēlēja uz daļēji sadegušajām klavierēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl