Komentāri

Novecojušas plūdu prognozēšanas sistēmas dēļ nav iespējams paredzēt potenciālos plūdus Daugavas baseinā, kurā ietilpst arī Rīga.

Kā norāda Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā, Daugavas baseina upēs plūdu risku sistēma ir izveidota pirms aptuveni desmit gadiem, kad tehnoloģijas vēl nav bijušas pietiekami attīstītas. Tāpēc nav iespējams operatīvi prognozēt plūdus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sistēmu modernizēt plānots sākt gada beigās. Postošie plūdi Latgalē bija viens no galvenajiem tematiem, kas šodien tika apspriests Rīgas pilī, Valsts prezidentam tiekoties ar valdības vadītāju. Raimonds Vējonis ir profesionāls biologs, un, viņaprāt, galvenais secinājums pēc dabas stihijas Latgalē – nepieciešamība atjaunot meliorācijas sistēmas, kas daudzviet ir bojātas vai aizsērējušas.

Savukārt premjers Māris Kučinskis sagaida, ka vides aizsardzības ministra vadībā taps rekomendācijas, kādi uzlabojumi nepieciešami, lai potenciāli mazinātu plūdu postošās sekas.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl