SEB banka mājokļa atbalsta programmas ietvaros izsniegusi 200 kredītus

Komentāri

Šā gada laikā SEB banka mājokļa atbalsta programmas ietvaros ģimenēm ar bērniem izsniegusi 200 kredītus, un šī valsts galvojuma palīdzība būtu jāturpina arī nākamgad, tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina SEB bankas prezidente un valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Bankas vadītāja arī piebilda, ka valsts galvojums aizdevumiem būtu nepieciešams ne tikai jaunajām ģimenēm, bet arī noteiktu profesiju jaunajiem speciālistiem, kas strādā arī reģionos.

Kopumā mēnesī SEB banka nekustamā īpašuma kredītiem izsniedz aizdevumus sešu – septiņu miljonu eiro apmērā, kas skaitliski ir 100-150 mājokļiem.

Visu interviju ar SEB bankas prezidenti skaties šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl