Savickis neesot vēlējies aizvainot Dukurus

Komentāri

Latvijas skeletonistu lēmums dopinga skandāla dēļ boikotēt pasaules čempionātu Sočos sporta līdzjutējos lielākoties raisījis cieņu, taču gluži citādi reaģējis ”Rīgas Dinamo” šefs Juris Savickis. Intervijā Krievijas presei viņš nicīgi izteicies par skeletonistiem un ieteicis brāļus Dukurus pašus pārbaudīt par dopinga lietošanu. Šodien Savickis atvainojies tiem, kurus ar saviem izteikumiem aizskāris.

Puče: Savickis ir Krievijas aģents

Dukuru pieteikto boikotu asi kritizēja Krievijas sporta funkcionāri, politiķi, daži kaimiņzemes sportisti un hokeja kluba ”Rīgas Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

”Mani viņa izteikumi neizbrīna. Savickis taču ir Krievijas aģents šeit. Krievi, kad 40.-tajā gadā šeit ienāca, visiem stāstīja un vēl ilgi turpinās stāstīt, ka latvieši jau paši gribēja, lai viņus okupē. Tāpat arī šeit – bija jāatrod viens no Latvijas, kurš stāsta to un tā ticamība uzreiz ir lielāka. Proti, Latvijā ir neapmierināti, ko vispār tie Dukuri iedomājas! Ja krievi stāstītu, tad pasmaidītu par to,” uzskata sporta eksperts Armands Puče.

Savickis: neatbalstu boikotu

”Rīgas Dinamo” šefs šodien uzsvēra, ka ar saviem izteikumiem nav vēlējies nevienu aizskart. Intervijas laikā ar Krievijas medija reportieri viņš bijis emocionāli uzvilkts.

”Tas jautājums tika uzstādīts tā, ka tās uzstāšanās dēļ grib nodarīt hokejam ļaunumu. Kaut kādā veidā grib apvainot hokeju, hokeja līdzjutējus. Tāpēc es varbūt tā emocionāli pateicu, ka nevajadzētu līst politikā,” izteicās Juris Savickis.

”Rīgas Dinamo” šefs piebilda, ka boikotu viņš neatbalsta:

”Nekādā veidā negribēju apvainot tos puišus, kas nodarbojas ar skeletonu. Es vēl gribu pateikt, vai tad skeletona, kamaniņu funkcionāri nav aizmirsuši, kas viņiem uzbūvēja trasi! Tāds jautājums. Lai padomā arī par to. Nevajag jau tā vienkārši pieiet tai lietai, nevajag jaukties politikā,” atgādināja Savickis.

Dukurs: man žēl ”biedra” Savicka

Skeletona treneris Dainis Dukurs atbildi parādā nepalika. Viņš hokejistiem novēlēja labus sasniegumus, daudz uzvaru. Savickim viņš vēlas pateikt, ka Latvijas skeletonisti dopinga analīzes nodod regulāri.

”Kas attiecas uz ”biedru” Savicki – nu man žēl, man vienkārši žēl šo “tovarišču” (biedru tulk. no krievu val.). Es citu neko nevaru pateikt,” tā Savicka izteikumus komentēja Dainis Dukurs.

Tikmēr Latvijas bobslejisti pretēji skeletonistiem vēl nav pieņēmuši lēmumu par pasaules čempionāta Sočos boikotēšanu. Federācijas vadība norādījusi, ka sirdī lielākā daļa sportisti apzinoties, ka Soču olimpiskās spēlēs nebija godīgas, taču tam esot nepieciešams oficiāls apstiprinājums. Pagaidām nogaidošu pozīciju ieņēmuši arī citu valstu sportisti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl