Savickis neesot vēlējies aizvainot Dukurus

Komentāri

Latvijas skeletonistu lēmums dopinga skandāla dēļ boikotēt pasaules čempionātu Sočos sporta līdzjutējos lielākoties raisījis cieņu, taču gluži citādi reaģējis ”Rīgas Dinamo” šefs Juris Savickis. Intervijā Krievijas presei viņš nicīgi izteicies par skeletonistiem un ieteicis brāļus Dukurus pašus pārbaudīt par dopinga lietošanu. Šodien Savickis atvainojies tiem, kurus ar saviem izteikumiem aizskāris.

Puče: Savickis ir Krievijas aģents

Dukuru pieteikto boikotu asi kritizēja Krievijas sporta funkcionāri, politiķi, daži kaimiņzemes sportisti un hokeja kluba ”Rīgas Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mani viņa izteikumi neizbrīna. Savickis taču ir Krievijas aģents šeit. Krievi, kad 40.-tajā gadā šeit ienāca, visiem stāstīja un vēl ilgi turpinās stāstīt, ka latvieši jau paši gribēja, lai viņus okupē. Tāpat arī šeit – bija jāatrod viens no Latvijas, kurš stāsta to un tā ticamība uzreiz ir lielāka. Proti, Latvijā ir neapmierināti, ko vispār tie Dukuri iedomājas! Ja krievi stāstītu, tad pasmaidītu par to,” uzskata sporta eksperts Armands Puče.

Savickis: neatbalstu boikotu

”Rīgas Dinamo” šefs šodien uzsvēra, ka ar saviem izteikumiem nav vēlējies nevienu aizskart. Intervijas laikā ar Krievijas medija reportieri viņš bijis emocionāli uzvilkts.

”Tas jautājums tika uzstādīts tā, ka tās uzstāšanās dēļ grib nodarīt hokejam ļaunumu. Kaut kādā veidā grib apvainot hokeju, hokeja līdzjutējus. Tāpēc es varbūt tā emocionāli pateicu, ka nevajadzētu līst politikā,” izteicās Juris Savickis.

”Rīgas Dinamo” šefs piebilda, ka boikotu viņš neatbalsta:

”Nekādā veidā negribēju apvainot tos puišus, kas nodarbojas ar skeletonu. Es vēl gribu pateikt, vai tad skeletona, kamaniņu funkcionāri nav aizmirsuši, kas viņiem uzbūvēja trasi! Tāds jautājums. Lai padomā arī par to. Nevajag jau tā vienkārši pieiet tai lietai, nevajag jaukties politikā,” atgādināja Savickis.

Dukurs: man žēl ”biedra” Savicka

Skeletona treneris Dainis Dukurs atbildi parādā nepalika. Viņš hokejistiem novēlēja labus sasniegumus, daudz uzvaru. Savickim viņš vēlas pateikt, ka Latvijas skeletonisti dopinga analīzes nodod regulāri.

”Kas attiecas uz ”biedru” Savicki – nu man žēl, man vienkārši žēl šo “tovarišču” (biedru tulk. no krievu val.). Es citu neko nevaru pateikt,” tā Savicka izteikumus komentēja Dainis Dukurs.

Tikmēr Latvijas bobslejisti pretēji skeletonistiem vēl nav pieņēmuši lēmumu par pasaules čempionāta Sočos boikotēšanu. Federācijas vadība norādījusi, ka sirdī lielākā daļa sportisti apzinoties, ka Soču olimpiskās spēlēs nebija godīgas, taču tam esot nepieciešams oficiāls apstiprinājums. Pagaidām nogaidošu pozīciju ieņēmuši arī citu valstu sportisti.

Lasi vēl