Komentāri
Savickis Krievijas medijā asi kritizē brāļu Dukuru lēmumu boikotēt Soču spēles

Plašu rezonansi sociālajos tīklos izsaukusi Rīgas “Dinamo” īpašnieka, gāzes biznesmeņa Jura Savicka intervija Krievijas medijam “Life News”, kurā viņš asi kritizē Latvijas skeletonistu lēmumu.

Savickis paudis, ka brāļus Dukurus pašus vajadzētu pārbaudīt par dopingu, ka skeletons ir mazpazīstams sporta veids, kura sacensības apmeklē 15, labākajā gadījumā – 17 cilvēki, un Dukurus Latvijā zina tikai retais. Tas izsaucis ļoti asu reakciju twiterī un feisbukā – Savickim veltīti dažādi neglaimojoši apzīmējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda Twitter lietotājs Māris Kaminskis, – “pasaulē zina, kas ir Dukuri, bet diez vai zina, kas ir Rīgas “Dinamo” un noteikti nezina, kas ir Savickis”.

Žurnālists Juris Vaidakovs tikmēr pauž, ka “Savicka izteikumi diez vai izraisīs plašu “Dinamo” boikotu, taču nepatika pret hokeju būšot daudziem”.

Cits tviterotājs Jānis Eglītis uzskata, ka tie, kas pēc Savicka intervijas turpinās atbalstīt “Dinamo” nebūs muļķi, bet gan skumja parādība par Latvijas pilsoni.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl