Savākti paraksti, lai pieprasītu Šadurska demisiju

4 komentāri
Savākti paraksti, lai pieprasītu Šadurska demisiju
FOTO: LETA ()

Saeimas prezidijam ir iesniegts partijas Saskaņa Saeimas deputātu parakstītais pieprasījums izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisijai.

Iesniegumu par neuzticības izteikšanu izglītības un zinātnes ministram ir parakstījuši desmit partijas Saskaņa deputāti.  Tajā starpā arī Jānis Urbanovičs, Ivars Zariņš, Valērijs Agešins un Andrejs Elksniņš, kurš šī iesnieguma fotogrāfiju ir ievietojis sociālajā tīklā Twitter. Savā ierakstā Elksniņš akcentē, ka šis iesniegums ir saistīts ar algu reformas izgāšanos, lojalitātes grozījumiem skolotāju atlaišanai u. c. reformām.


Savukārt Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs sociālajā tīklā Facebook aicina paust neuzticību izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim.

Plašāk par Šadurska un Ušakova konfliktu TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

 • oomīte
  +2 +1 -1

  oomīte

  Un tieši tagad esmu par Šadurski !!! jo putena kalpi sāk ārdīties, nepatīk kad kāds grib aizstāvēt Latvijas satversmi un Latvijas pamatnāciju.
 • Elksniņš ir divkosis
  0 0 0

  Elksniņš ir divkosis

  Tāpat kā visi Vienotas Krievijas/Saskaņas censoņi. Šis iesniegums ir saistīts galvenokārt ar ierosinājumu atlaist nelojālus skolotājus, nevis ar algu reformu.
 • Juris
  0 0 0

  Juris

  Šadurskim vajadzeja kaunu prast un pasam tities. Omite ja neorentejies, tad neraksti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl