Šausminošā avārija Limbažu pusē! Dzīvību zaudējuši divi jauni vīrieši

Komentāri

Vakar uz Latvijas ceļiem bojā gājuši divi jauni cilvēki. Abi cietuši negadījumā Limbažu pusē, kur no ceļa nobraucis “busiņš”, ar kuru jaunie vīrieši kopā ar kolēģiem bija devušies atceļā no darba.

Ap pieciem pēcpusdienā Raganas-Limbažu ceļa 35. km negaidīti aprāvies kādas zāģeru brigādes ceļš mājup – 51 gadu vecā vīrieša vadītais VW “busiņš”, kurā atradušies deviņi cilvēki, nobraucis no ceļa, kur auto atdūries pret koku un apmetis vairākus kūleņus.

Brīdī, kad tuvējo māju saimnieks nonācis avārijas vietā, atklājies, ka avarējis ne tikai “busiņš”, bet arī kāds BMW, kas finišējis turpat netālu uz lauka. Notikuma vietā bija piestājuši jau vismaz trīs aculiecinieku auto, vairums iesaistīto jau bija tikuši ārā no braucamajiem, taču ātri vien kļuvis skaidrs, ka vairāki cilvēki ievainoti ļoti nopietni.

Kamēr operatīvie dienesti vēl tikai traukušies uz nelaimes vietu, apkārtējie centušies palīdzēt diviem, vissmagāk ievainotajiem vīriešiem. Aculieciniekiem pat izdevies atlauzt pamatīgi samīcītā auto durvis. Jau sešas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā piestājusi pirmā neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīna.

Kopumā avārijas vietā mediķi apskatījuši 11 cilvēkus. Vēl divi negadījuma ievainotie, 59 un 35 gadus veci vīrieši ar vidēji smagām traumām nogādāti tuvējā slimnīcā, bet viens cietušais no hospitalizācijas atteicies.

Lasi vēl