Saulkrastos paveras traģisks skats – māja nolīdzināta līdz ar zemi! Suns izmisīgi meklē savus saimniekus

43 komentāri

Saulkrastu novadā kādā dzīvojamajā mājā noticis sprādziens un nelaimē gājuši bojā pieci cilvēki. Šorīt sprādziena vietā paveras drausmīgs skats, māja nolīdzināta līdz ar zemi.

Sprādziens noticis dārzkopības kooperatīva ”VEF-Biķernieki” teritorijā. Notikuma vietā pēc eksplozijas bija izcēlies pamatīgs ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji nekavējoties uzsākuši cilvēku meklēšanu un glābšanu, tomēr nakts laikā glābēji zem gruvešiem atrada piecus bojāgājušus cilvēkus.

Ap uzsprāgušo māju apkārt staigā suns. Policisti zināja stāstīt, ka suns piederējis bojāgājušajai ģimenei.

Kaimiņš Andris pieļauj, ka visticamākais iemesls ir nepareiza apiešanās ar pirotehniku. Kaimiņš arī stāsta, ka mājā dzīvojuši un, visticamāk, bojā gājuši civilsieva, vīrs un viņu bērni, nepilngadīgs dēls un meita, kā arī kundze gados. Blakus esošie kaimiņi atrodas šoka stāvoklī un no mājas ārā nenāk.

Par ģimenes saistību ar pirotehniku liecina sprādziena vietā redzamie hēlija baloni un pie mājas stāvošais busiņš ar uzrakstu Piro Power.

Foto: Jānis Eglītis

TOP komentāri

 • Jana Šteimane
  +75 +73 -2

  Jana Šteimane

  Būtu kāds to suņuku paņēmis! ..sāp sirds skatoties kā viņš mēģina atrast savus mīļos...! :(
 • Mārtiņš Martin Bērziņš Sprūds
  +37 +33 -4

  Mārtiņš Martin Bērziņš Sprūds

  Neticās.. Tik pieredzējis pirotehniķis nekad neatļautos mājās uzrīkot sprādzien bīstamu situāciju.. Te smaržo pēc sabotāžas..
 • Kristine Kristine

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl