Satikti aci pret aci pēc vēlēšanām, rīdzinieki vairās no politiskas analīzes

Komentāri

Satikti aci pret aci šodien pēc vēlēšanām, rīdzinieki vairās no politiskas analīzes. Vairākums iedzīvotāju vēlēšanu iznākumu Rīgas domē vērtē vadoties pēc tā, cik balsu saņēma viņu izvēlēta partija.

LNT aptaujāto rīdzinieku viedokļi par vēlēšanu rezultātiem dalās. Vieni jutās vīlušies par to, citi tieši otrādi priecājas, ka viss paliks pa vecam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nedaudz vairāk nekā puse nobalsojušo atbalstīja politisko spēku “”Saskaņa/”Gods kalpot Rīgai””. Uzzinot vēlēšanu rezultātus, viņi atviegloti nopūšas – “galvenais, ka Nils Ušakovs palika pie varas”.

Daudzi galvaspilsētas ielās sastaptie rīdzinieki arī pauda vilšanos par politiskajiem procesiem kopumā.

Vairāki cilvēki atzina, ka ir nobalsojuši, bet pēc tam nemaz nav sekojuši Rīgas domes vēlēšanu rezultātiem. Jo viņu dzīvē tik un tā nekas nemainīšoties.

Foto: partijas Rīgā sagaida pašvaldību vēlēšanu rezultātus

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl