Satiksmes ministrijā valsts sekretāra amatam virzīs Ilondu Stepanovu

1 komentārs
Satiksmes ministrijā valsts sekretāra amatam virzīs Ilondu Stepanovu
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Satiksmes ministrija pēc ilgstošiem meklējumiem atradusi Valsts sekretāru un svarīgajam ierēdņa amatam virzīs bijušo Valsts kontroles padomes locekli.

Satiksmes ministrijā TV3 Ziņas uzzināja, ka ministrija iesniedza Valsts kancelejā Ministru kabineta rīkojuma projektu par Ilondas Stepanovas pārcelšanu ministrijas valsts sekretāra amatā.

Stepanova pirms darba Valsts kontrolē bija Finanšu ministrijas Budžeta departamenta direktore.

Jau ziņots, ka Satiksmes ministrija gandrīz jau gadu darbojas bez valsts sekretāra. Pavasarī attiecīgo amatu atstāja Kaspars Ozoliņš, kurš bija Satiksmes ministrijas administratīvais vadītājs kopš 2013. gada. Ozoliņš amatu pameta pēc tam, kad, zaudējot darbu Ventspils brīvostas valdē, būtiski saruka viņa atalgojums. Valsts sekretāra alga ir 2400 eiro ”uz papīra”.

Uz vakanto amatu Valsts kanceleja sludināja konkursu, kurā par labāko kandidātu no pieejamajiem atzina Ozolnieku pašvaldības izpilddirektoru Anduli Židkovu. Viņa kandidatūru satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) gan izbrāķēja, jo Židkovs bija partijas ”Kustība Par” biedrs un kandidēja vēlēšanās.

1 komentārs