8 komentāri

Satiksmes ministrija nonākusi Valsts valodas centra redzeslokā. Ministrijai šodien nosūtīts pieprasījums sniegt paskaidrojumus, kāpēc Rīgā notikušās Latvijas un Krievijas ministru tikšanās laikā sanāksmes dalībnieku vārdu kartes bija tikai krievu valodā.

Valsts valodas centra ieskatā ministrijas rīcība – vārdu kartēs izmantojot tikai krievu valodu, nav bijusi pareiza ne no organizatoriskā, ne arī valodas politikas viedokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Satiksmes ministrija komentārus pagaidām nesniedz. Un nerunīgs ir arī Uldis Augulis, kurš pats esot bijis pārsteigts par vārdu kartēm tikai krieviski.

Uldis Augulis

Uldis Augulis
satiksmes ministrs, ZZS

Noskaidrosim. Mums pašiem tas arī bija pārsteigums, kāpēc tas ir tādā veidā izvērsies. Komisijas birojs vai vadība ir Ārlietu ministrija. Mēs šo jautājumu noskaidrosim.

Kad Valsts valodas centrs būs saņēmis ministrijas paskaidrojumus, tiks lemts, vai ir pamats piemērot kādu sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

 • Juris Kancs
  +2 +2 0

  Juris Kancs

  Un kā jūs gribētu lai Augulis ar krievijas ministru runā latviski .k.Kaut kādas muļķības
 • Linda Upmale
  +1 +1 0

  Linda Upmale

  VVC atkal parāda savu stulbumu! Visos laikos svešvalodu zināšanas ir bijušas pluss,nevis mīnuss! Krievijas ministrs, protams, nerullē - nav iemācījies latviski runāt! 😀😀😀
 • Dzintars Kokars
  0 0 0

  Dzintars Kokars

  Runa nav par runāšanu bet gan par visu atribūtiku, uzrakstiem. Tiem bùtu jābūt latviešu un tad arī krievu valodā, nevis tikai krievu valodā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl