Saslimšanu ar Covid-19 konstatē vienam izdevniecības “Rīgas Viļņi” žurnālistam

Pievienot komentāru
Saslimšanu ar Covid-19 konstatē vienam izdevniecības “Rīgas Viļņi” žurnālistam
AFP / SCANPX

Saslimšana ar Covid-19 konstatēta vienam izdevniecības “Rīgas Viļņi” žurnālistam, pastāstīja uzņēmumā.

Uzzinot par viena darbinieka inficēšanos, Covid-19 testi šodien veikti visiem redakcijas darbiniekiem, savukārt Slimību profilakses un kontroles centrs veic visas noteiktās epidemioloģiskās darbības.

Lasi vēl – Levits: Covid-19 krīze būs vismaz līdz nākamā gada vidum

Uzņēmumā skaidroja, ka jau kopš Covid-19 pirmā viļņa pavasarī medija darbinieki pārsvarā strādā no mājām.

Kā ziņots, pagājušajā diennaktī reģistrēts 161 jauns inficēšanās ar Covid-19 gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mirušas divas personas vecuma grupā no 80 līdz 95 gadiem ar apstiprinātu saslimšanu ar Covid-19.

Vienlaikus SPKC ziņo par vēl 16 pacientu izveseļošanos, tādējādi kopumā izveseļojušās 1357 personas, bet līdz šim saslimšana bijusi laboratoriski apstiprināta kopumā 3958 personām.

Pagājušajā diennaktī veikts līdz šim lielākais Covid-19 testu skaits jeb kopumā 5510 Covid-19 izmeklējumi, savukārt kopš Covid-19 parādīšanās valstī veikti 408 179 Covid-19 izmeklējumi.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem aizvadītajā diennaktī bijis 2,9%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 3% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.