Saslimšana ar Covid-19 apstiprināta vēl trim cilvēkiem; trīs pacienti atrodas smagā stāvoklī

Pēdējā diennaktī konstatēti trīs jauni Covid-19 pacienti, kamēr četri iepriekš inficētie izveseļojušies, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Inguna Riekstina
 • Lieliski

  Lieliski

  Da kaut vienu parādiet,cik var muldēt,gripa nav vīrus,un ja vīrus tad tas pats hepatīts vai arī viens no ierastajiem Latvijā.
 • Sergej Plisko

  Sergej Plisko

  хватит прикратите нас этим пугать
  • Santa Rubene

   Santa Rubene

   Beidziet uz latviešu portāliem komentēt krieviski. Ja spējat lasīt latviski, tad spējat arī rakstit latviski
  • Sergej Plisko

   Sergej Plisko

   Santa Rubene не ваше дело на каком я языке пишу эты вы латышы возомнили себя царями и богами тут русские будут говорить на русскм
  • Santa Rubene
  • Kozlovska Jolanta

   Kozlovska Jolanta

   Santa Rubene kāpēc jādala latvieši krievi?? Vai tiešām nebūtu pēdējais laiks šo sviestu pārstāt ?? Vai ir starpība kāda valoda Runa cilvēks ??? Man šķiet nekādas !! Labāk vajag būt labiem līdzcilvēkiem un beigt riet vienam uz otru , tad daudz problēmu atrisinātos pašas no sevis !!!!
  • Dace Lielbarde

   Dace Lielbarde

   Sergej Plisko patiesiba jautajums par to kurs tad sevi uzskata par pasaules nabu gan ir stridigs-latviesi nekur pasaule neviena cita valsti ar savu valodu neuzbazas,Latvija ,ja,laikam tapec ka ta ir Latvija un valsts valoda visiem ir viena,vai es kludos un jebkura cita pasaules valsti latvietis macas un runa tas valsts valoda,kura dzivo,neesmu manijusi ka anglju portalos kads apaksa komentetu latviesu valoda-ko gan nevar teikt par krievu valoda runajosajiem,kuri gan uzskata ka visai pasaulei ir jasaprot un jamak runat krievu valoda-dzivojot Latvija tev ir jazin valsts valoda,bet tu gan vinu isteniba zini,jo izlasit maki,bet tas ir tads krievvalodigo princips,speciali principa pec nerunasu latviski,vai ne.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!