Atkal sašķēlusies Rīgas domes koalīcija – savākti paraksti par Burova gāšanu no mēra krēsla

4 komentāri
Atkal sašķēlusies Rīgas domes koalīcija – savākti paraksti par Burova gāšanu no mēra krēsla
OKSANA DŽADANA, F64

Rīgas pašvaldībā politiskā krīze joprojām nav beigusies. Mēra Oļega Burova (GKR) partijas koalīcijas partneri – “Saskaņa” un bloka “Rīgai” domnieki – savākuši parakstus, lai domes ārkārtas sēdē steidzamības kārtā rosinātu Burova gāšanu no amata.

Viņi kritizē, ka Burovs esot vienpersoniski uzņēmies koalīcijas vadību un lēmumu pieņemšanā nekonsultējas ar saviem partneriem. Mērs arī gatavojoties domes ārkārtas vēlēšanām un to vien dara, kā nodarbojas ar priekšvēlēšanu aģitāciju, uzskata Rīgas domes koalīcijas partneri. Tikmēr Burovs apgalvo, ka par sev izteikto neuzticību šodien uzzinājis vien no preses un pauda nožēlu, ka viss šis notiek budžeta pieņemšanas priekšvakarā.

“Koalīcijas kā tāda nav, katrs ir pats par sevi. Mani izbrīna, ka tas vēl ir pirms budžeta, ko mēs varam pieņemt. Tas norāda, ka politiķi domā par savām interesēm vai par grupējumiem, kas stāv aiz viņiem, vai par cilvēkiem, vai tā saucamajiem pelēkajiem kardināliem, kas stāv aiz viņiem,” pauž Rīgas mērs.

Šonedēļ jau esam ziņojuši, ka Rīgā valdošie politiskie spēki cīkstas par ietekmīgiem amatiem pašvaldības uzņēmumos. Tikmēr opozīcija galvaspilsētas notiekošo sauc par pēdējo agoniju pirms domes atlaišanas.

Vairāk par tematu – TV3 ziņu sižetā.

4 komentāri