4 komentāri

Viena no organizācijām, kas Latvijā mudina jauniešus izglītot par seksuālo veselību, kā arī ceļ trauksmi par HIV izplatību, ir “Papardes zieds”. Taču šīs aktivitātes nepatīk daļai Saeimas deputātu.

Tā, piemēram, “Saskaņas” pārstāve Jūlija Stepaņenko kopā ar desmit citiem deputātiem parakstījusi iesniegumu, lūdzot premjeram Mārim Kučinksim (ZZS) izvērtēt biedrības “Papardes zieds” darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stepaņenko satrauc “Papardes zieda” saistība ar Džordža Sorosa dibināto starptautisko fondu “Open Society Foundations”, kurš pērn biedrību atbalstīja ar 61 529 eiro. Stepaņenko iesniegumu parakstījuši galvenokārt saskaņieši un No sirds Latvijai (NSL) deputāti – Inguna Sudraba, Aivars Meija.

Deputātus aizdomīgus darījuši “Papardes zieda” aicinājumi jauniešus izglītot par seksuālo veselību.

“Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle stāsta, ka organizācija strādā atklāti, mājaslapā var redzēt, kādi ir biedrības projekti un to finansētāji. Organizācija uzsver, ka svarīgākais ir izglītot Latvijas jauniešus reproduktīvās veselības jautājums, nevis aizklāt acis tikumības saukļu aizsegā.

Iveta Ķelle
“Papardes zieds” vadītāja

Trīs gadu laikā meklējām finansējumu gan Latvijā, gan ārpus, lai veiktu pētījumu, izprastu vecāku skatījumu, lai saprastu jauniešu zināšanas. Vēlamies parādīt, ka nedrīkstam noliegt jauniešiem informācijas skaidrošanu. Ja mēs neskaidrosim, viņi meklēs paši. Pornogrāfija ir kļuvusi par ļoti mazu bērnu izziņas avotu.

Stepaņenko iesniegumu nākamtrešdien skatīs Saeimas pieprasījumu komisijas sēdē.

TOP komentāri

 • Hiv=papardes zieds
  +1 +1 0

  Hiv=papardes zieds

  Hiv izplatība jau ir garantēta ar izlaidīgu dzīvesveidu ko reklamē mūsdienu pseidoliberalie masu mēdiji jo jaunatnei netiek mācīta tikumība bet gan ka viss jāpamēģina , it kā drošā veidā ko garantēšos papardes zieds. Jāpamēģina mainīt dzimumu, jāpamēģina savu otro mīļoto pusīti nosaukt par partneri(kā Peugeot automašīnas modeli), japamēģina izņemt no sociāli nestabilām ģimenēm bērnu un ja var arī no stabīlām pēc tam tos nododot viendzimuma pāriem kuri sauc sevi par ģimeni bet to paši nespēj radīt dēļ savām destruktīvajām idejām un dzīvesveidu. Tomērt tie tiek saukti par savējiem un bērni kas tajās izaugs noteikti būs jau ar konkrētu viedokli par lietām, jo vide kā zinams ietekmē veselo saprātu.
 • S
  0 0 0

  S

  Nesaprotu vienu- daudzi piesauc Sorosa naudu kā lielu ļaunumu.Miljardieris savu naudu dod nevalstiskām organizācijām daudzās zemēs.Kas tur slikts?Manuprāt, nekas ipašs.Okupantu ideju mantinieki sponsorē sev draudzīgas partijas atbalstošas b-bas un organizācijas-lūk, par ko vajadzētu uztraukties.Par to vairums klusē.Runājot par "Papardes ziedu", cienu un atbalstu viņu darbu ar jauniešiem, jo viņi dara to, ko nepadara vecāki. Un nevajag visas problēmas uzkraut skolai un skolotājiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl