Saskaņiete Stepaņenko premjeram lūdz izvērtēt “Papardes zieda” aktivitātes

4 komentāri

Viena no organizācijām, kas Latvijā mudina jauniešus izglītot par seksuālo veselību, kā arī ceļ trauksmi par HIV izplatību, ir “Papardes zieds”. Taču šīs aktivitātes nepatīk daļai Saeimas deputātu.

Tā, piemēram, “Saskaņas” pārstāve Jūlija Stepaņenko kopā ar desmit citiem deputātiem parakstījusi iesniegumu, lūdzot premjeram Mārim Kučinksim (ZZS) izvērtēt biedrības “Papardes zieds” darbību.

Stepaņenko satrauc “Papardes zieda” saistība ar Džordža Sorosa dibināto starptautisko fondu “Open Society Foundations”, kurš pērn biedrību atbalstīja ar 61 529 eiro. Stepaņenko iesniegumu parakstījuši galvenokārt saskaņieši un No sirds Latvijai (NSL) deputāti – Inguna Sudraba, Aivars Meija.

Deputātus aizdomīgus darījuši “Papardes zieda” aicinājumi jauniešus izglītot par seksuālo veselību.

“Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle stāsta, ka organizācija strādā atklāti, mājaslapā var redzēt, kādi ir biedrības projekti un to finansētāji. Organizācija uzsver, ka svarīgākais ir izglītot Latvijas jauniešus reproduktīvās veselības jautājums, nevis aizklāt acis tikumības saukļu aizsegā.

Iveta Ķelle
“Papardes zieds” vadītāja

Trīs gadu laikā meklējām finansējumu gan Latvijā, gan ārpus, lai veiktu pētījumu, izprastu vecāku skatījumu, lai saprastu jauniešu zināšanas. Vēlamies parādīt, ka nedrīkstam noliegt jauniešiem informācijas skaidrošanu. Ja mēs neskaidrosim, viņi meklēs paši. Pornogrāfija ir kļuvusi par ļoti mazu bērnu izziņas avotu.

Stepaņenko iesniegumu nākamtrešdien skatīs Saeimas pieprasījumu komisijas sēdē.

TOP komentāri

 • Hiv=papardes zieds
  +2 +1 -1

  Hiv=papardes zieds

  Hiv izplatība jau ir garantēta ar izlaidīgu dzīvesveidu ko reklamē mūsdienu pseidoliberalie masu mēdiji jo jaunatnei netiek mācīta tikumība bet gan ka viss jāpamēģina , it kā drošā veidā ko garantēšos papardes zieds. Jāpamēģina mainīt dzimumu, jāpamēģina savu otro mīļoto pusīti nosaukt par partneri(kā Peugeot automašīnas modeli), japamēģina izņemt no sociāli nestabilām ģimenēm bērnu un ja var arī no stabīlām pēc tam tos nododot viendzimuma pāriem kuri sauc sevi par ģimeni bet to paši nespēj radīt dēļ savām destruktīvajām idejām un dzīvesveidu. Tomērt tie tiek saukti par savējiem un bērni kas tajās izaugs noteikti būs jau ar konkrētu viedokli par lietām, jo vide kā zinams ietekmē veselo saprātu.
 • Esiet modri!
  0 0 0

  Esiet modri!

  Papardes zieds tāpat kā bijušās interfrontes atbalstītaju loks, nes Latvijas sabiedrībai neiedomājamu ļaunumu.
  Domāju otrais nav jākomentē toties papardes zieds ir visneiedomājamāko murgu mistrojuma pasteļkrāsās notušēts un sātaniski aromatizets ideoloģijas bumbas prototips. Patiesībā šī organozācija pozecionē pēdejo laiku tuvošanos un it kā nevainīgi, cilvēki tiek attālināti no Bibliskām vērtībām un pietuvināti egocentriskai pašapziņas celšanai sātaniskā formātā kur valda liekulība un neiedomājama viltība bet sakuma etapā tas viss tiek sludināts ar it kā jaukiem lozungiem aiz kuriem dziļāk parokot slēpas neiedomājama tumsa. Mums kā nevienam ir iespēja to redzēt un atšifrēt jo savā ziņā bijām iekonservēti neskatoties uz to ka kristīgā apziņa mums tika atņemta okupācijas gados. Vērojot kas notiek atīstītajās rietumu valstīs mēs redzam ka Vecā Eiropa iet bojā un vietā pamatā nāk globālais haoss ko rada un veicina kāreiz šādas organizācijas, sorosa atbalstītas kā papardes zieds. Šīs organizācijas izplata psiholiģiskos destrukcijas kodus lai cilvēks pārvērstos par viegli manipulējamu un vadāmu abinieku . Ar demokrātiju un liberālismu tam nav nekāda sakara jo ja tev ir viedoklis kurš neatbilst pseidoiberālajai politikai tad tu kļūsti par elementu kas pēc viņu - garīgi slimā mazākuma viedokļa ir maināms vai pat sociāli ierobežojams un tās pagaidām vel ir puķītes. Viņu uzdevums ir likvidēt ģimenes institūciju, kā jau teicu padarīt mūs vājus - psiholoģiski un morāli bez viedokļa, dzimuma un jebkādas identitātes apziņas, vai arī tikai tā viedokļa kas viņiem liekas labs esam. Viņu uzdevums ir sajaukt tautas un padarīt par pelēku masu ko viegli kontrolēt kādai totalitārai valdībai kur nāks tad kad visi būs kļuvuši degradēti , kā arī sarīdīt visus ar visiem kas nav ar viņiem vienisprātis un tad radīt jaunu pasaules globālo valdību kura spēs garantēt haosa apturēšanu. pēc tam vairs pseidoliberālās idejas nebūs nepieciešamas jo visus sadalīs līmeņos un totāli kontrolēs. Neviens vairs nepirks un nepārdos bez zvēra zīmes.
  Izklausās pēc slimiem murgiem, bet tas tapēc ka Jums jau nav viedokļa un esat iemidzināti un viegli manipulējami. Mums par to jau tika vēstīts aptuveni 2000 gadus atpakaļ Bībelē - Jaunjā derībā kad vel neviens nevareja paredzēt mūsu laikus ka mēs dzīvosim. Viens ir skaidrs , pēdējie laiki kas noteikti Bībelē vairs nav aiz kalniem un tur neko darīt nevarēsim, tomērt šī dzīve ir gana īsa un varat vel parūpēties par savam dvēselēm, jo velāk neko mainīt nevarēs.
  Pašlaik papardes ziedā un citās līdzīgās organizācijās aktīvi darbojas cilvēki kuri jau ir sātana pievilti un daudzi no viņiem paties tic ka dara labus darbus jo tieši tas tā arī skan ja paskatamies uz visu caur rozā brillēm. Tomēr noņemot tās parādas pavisam cita aina un ož pēc elles lai cik tas bargi un banāli arī skanētu. Bet izvēle jau Jūsu rokās, kaut arī daudziem tā jau ir atņemta , tomērt daudzi vel var atgriezties un atgriezt citus no grēkiem. Esiet modri!
 • Patiesība ārpus TVKastes.
  0 0 0

  Patiesība ārpus TVKastes.

  Zvēram un TV3 ziņu komandai pienāktos balva par fake news producēšanu. Neviens neiestājas pret izglitošanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl