“Saskaņas” virzītais Sproģis par vēlēšanu kandidatūras atsaukšanu: Šī ir labākā dāvana dzimšanas dienā

0 Komentāru
“Saskaņas” virzītais Sproģis par vēlēšanu kandidatūras atsaukšanu: Šī ir labākā dāvana dzimšanas dienā
Foto: Mārtiņš Zilgalvis, f64

“Saskaņa” negaidīti zaudējusi vienu no iecerētajām vēlēšanu lokomotīvēm – tās nosauktais prezidenta amata kandidāts Pēteris Sproģis atsaucis savu kandidatūru un paziņojis, ka Saeimas vēlēšanās tomēr nestartēs. To mācītājs un bijušais baptistu bīskaps Sproģis paziņoja sociālajā tīklā ”Facebook”.

“Pateicoties par man izrādīto cieņu, es nolieku savu Valsts prezidenta kandidāta nomināciju un atsaucu savu piedalīšanos vēlēšanās,” citēts Sproģis.

Partija ”Saskaņa” par Sproģa virzīšanu uz prezidenta amatu paziņoja pirms nedaudz vairāk kā nedēļas. Kopš tā laika par Sproģa izvēli saistīties ar šo politisko spēku ir izskanējušas pretrunīgas un arī klaji negatīvas atsauksmes.

Sproģis nebija iestājies partijā ”Saskaņa” un nav arī citu partiju biedrs. Sproģis paziņojumā norāda, ka viņam šodien ir dzimšanas diena, un lēmums tomēr nekandidēt vēlēšanās esot labākā dāvana, ko viņš varot pasniegt savai ģimenei. Mācītājs arī apgalvo, ka viņa mērķis ir bijusi vēlme meklēt izlīgumu sašķeltajā sabiedrībā, nevis vara.

0 Komentāru