“Saskaņas” kandidāts, kas kļuvis populārs Bolderājā, sola lavašu dalīt arī pēc vēlēšanām

25 gadus pēc tam, kad Joahims Zīgerists iekļuva Saeimā, vēlētājiem dalot banānus, viņa panākumu cenšas atkārtot “Saskaņas” deputāta kandidāts. Bolderājas kebabnīcas īpašnieks šomēnes trūcīgajiem ik rītu dala bezmaksas lavašu, un kā pārliecinājās TV3 ziņas, pieprasījums ir liels. Sava veida pozitīvisma kampaņu pirms vēlēšanām sākusi arī Zaļo un zemnieku savienības vadītā Finanšu ministrija. 

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Kur ir KNAB ?
 • priekšvēlēšanu aģitācija krievu stilā

  priekšvēlēšanu aģitācija krievu stilā

  Kāpēc valdība to atļauj? Te nav Krievija — jeb vai tomēr ir?
 • Juris Ancens

  Juris Ancens

  Pirmsvēlēšanu klaunāde! Un tad tie bada cietēji tiks laipni sēdināti autobusos un vesti uz vēlēšanu iecirkņiem, kur tiem laipni tiks “atgādināts” par ko ir jābalso... debīlas valsts pērkamo nabagu izmantošana! Jo tiem kas stāv tajās rindās pēc “bezmaksas” maizītes un banāniem nekas tikuntā nemainīsies un viņiem ir pilnīgi vienalga par ko nobalsot! Turklāt viņu vienīgā saistība ar Latvijas valstiskumu ir viņiem izsniegtās pilsoņu pases. Un diemžēl valsts neko nav darijusi lai šādi gados veci ļaudis un ir arī daži jaunāki kaut nedaudz sajustu valsts atbalstu. Un te nu ir rezultāts! - lēti pērkamas balsis.
  • piebilde

   piebilde

   . . . valsts neko nav darijusi lai šādi gados veci ļaudis un ir arī daži jaunāki izjustu, ka te valsts valoda ir latviešu valoda.
 • Pavels Melnis

  Pavels Melnis

  Un es gribēju iet un dalīt bio maizi, lai uzrunātu tautu par nepieciešamību attīstīt bio lauksaimniecību un panākt produkcijas pieejamību iedzīvotājiem ērtā veidā...
 • Sandra Kreismane

  Sandra Kreismane

  Mana izskata tas ir kukuļošana un nelikumīga mūsdienās. Uzpirkt balsis ir nelikumīgi
 • patriots

  patriots

  1. Tas par Zīgeristu ir meli. Lūdzu informējieties!
  2. Bolderājas sādžiniekus ir viegli uzpirkt. Vai tas ir likumīgi?
  3. Kāpēc visādi krievi un krieviskoti salašnas vēl arvien plūst iekšā Latvijā? Kāpēc Dombrovska postošās TUAs (Termiņuzturēšanās atļaujas) vēl arvien nav atceltas?
 • Agnesa Ašā

  Agnesa Ašā

  Un kādēļ to nevarēja darīt jau iepriekš? Labāk 100 gadei paredzēto naudu iedotu slimiem bērniem, pensionāriem....daudziem vajag palīdzēt, bet atcerās par to tikai īsi pirms vēlēšanām!!!
  Es tikai ceru, ka cilvēki atkal nebūs muļķi un viņus šàdi nevarēs nopirkt!
 • Maksim Eglitis

  Maksim Eglitis

  Nez kapec Tv3 tik par saskanu divainas lietas raksta....
  • Anda Zahovska

   Anda Zahovska

   Taadeel,ka nevaram noskatiities uz vinu bleediibaam Riigaa visos viniem paklautajos uzneemumos,zagsana,korupcija,dokumentu viltosana,saveejo pienemsana darbaa,bet fiktiivi,jo tas tikai uz papiira,lai sanemtu naudu.
 • Dace Jansone

  Dace Jansone

  Nezinu, nezinu. Tikai domāju, ka valstī kur valda pārticība un pensionāri var apceļot pasauli, neviens nestāvētu rindā pēc bezmaksas maizītes. Kad beidzot mūsu valsts vīri līdz tam aizdomāsies.
  • Daces brūtgans

   Daces brūtgans

   Kāpēc tev jāapceļo pasaule? Kas tev tur pazudis? Apceļo dzimto zemi un pēc tam sēdi feisbukā.
 • Arta Dicmane

  Arta Dicmane

  Nu jā ,mēs tie neizglītotie PSR cilvēki dzīvi saprotam gudrāk ,nekā jūs ar svu izglītību .Man liekās ka Jūs vēl esat pa jaunu lai izteiktu savas negatīvās frāzes .strādajusi esmu visu mūźu ,pensiju esmu nopelnijusi .Un aitu cirpēji mēs esm paši Latvieši .Jūs est vēl pa jaunu lai kādu kritizētu .
  • kaunies

   kaunies

   Ko tu, veca padomiete, dari ar kapitālistu izgudroto viedtālruni?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!