“Saskaņa” nolēmusi divās Rīgas domes komiteju vadībās nomainīt savus pārstāvjus

Pievienot komentāru
“Saskaņa” nolēmusi divās Rīgas domes komiteju vadībās nomainīt savus pārstāvjus
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Rīgas domes “Saskaņas” frakcija nolēmusi pašvaldības komiteju vadībā nomainīt savus pārstāvjus, proti, veicot izmaiņas divu komiteju un frakcijas vadībā, apstiprina Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītājs Vadims Baraņņiks (S) un Sociālo jautājumu komitejas vadītāja Olga Veidiņa (S) ir pieņēmuši lēmumu pāriet no komiteju vadītāju amatiem uz “Saskaņas” frakcijas priekšsēdētājas vietnieku amatiem.

Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītāja amatam izvirzīts Vadims Faļkovs (S), Sociālo jautājumu komitejas vadītāja amatam – Baiba Rozentāle (S).

Ušakovs aģentūrai LETA piebilst, ka Faļkovs ir atzīts nozares profesionālis, viņš arī daudzus gadus ir strādājis par trolejbusa vadītāju un pat pēc ievēlēšanas domē turpināja apvienot deputāta amatu un trolejbusa vadītāja darbu. “Tas pašlaik ir ārkārtīgi svarīgi uzņēmumam “Rīgas satiksme”, jo darba kolektīva interešu aizstāvības jautājumi mums ir prioritāte,” uzskata Ušakovs.

Savukārt Rozentāle ir bijusi veselības ministre. “Šī pieredze kritiski svarīga pašlaik, kad mēs dzīvojam pilnīgas neskaidrības apstākļos gan par valdību, gan par Labklājības un Veselības ministriju turpmākajiem plāniem,” atzīst Rīgas domes priekšsēdētājs.

Tāpēc šodien tiek sasauktas divas ārkārtas sēdes – Sociālo jautājumu komitejas plkst. 12 un Satiksmes un transporta lietu komitejas plkst. 15, lai minētajās sēdēs ievēlētu jaunus vadītājus.