1 komentārs

Partijas “Saskaņa” Saeimas frakcija lūgusi Valsts prezidentu Raimondu Vējoni neizsludināt Saeimā pieņemto likumu “Par Otrā pasaules kara dalībnieka statusu”.

Vēstulē Valsts prezidentam “Saskaņa” iebilst tam, ka Otrā pasaules kara dalībnieka statuss tiek piešķirts tikai daļai Latvijas pilsoņu atkarībā no pilsonības iegūšanas veida un laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas pieņemtais likums šādu statusu dot tikai tiem otrā pasaules kara dalībniekiem, kuri sākoties karam, neatkarīgi no tā, kurā frontes pusē viņu karojuši, bijuši Latvijas pilsoņi.

Partija “Saskaņa” grib, lai šādu statusu var iegūt arī tie kara dalībnieki, kuri Latvijā ieradās kopā ar PSRS okupācijas armiju, vai arī pārcēlās uz dzīvi Latvijas teritorijā vēlākos PSRS okupācijas gados.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl