Sarkanais gailis plosās krāmu pārpilnā dzīvoklī

Komentāri

Šorīt agri no rīta Pārdaugavā aizdegās kāds dzīvoklis. Uz izsaukumu atbraukušie glābēji bija ļoti pārsteigti par to, ko viņi ieraudzīja nelaimes vietā – ko tādu gadoties redzēt vienā reizē no tūkstoša.

Izrādās dzīvokļa saimnieks gadiem ilgi neko nav metis ārā. Gluži otrādi – tikai papildinājis savu krāmu kolekciju, kas nu jau sniedzas līdz griestiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agri no rīta dzīvoklī kaut kas pēkšņi aizdedzies. Vīrietis ar apdegumiem tika nogādāts slimnīcā, savukārt ar krāmiem pilnais dzīvoklis kļuva par izaicinājumu ugunsdzēsējiem.

Par notiekošo kaimiņi ir dažādās domās. Vieni kļuvuši par cietušajiem, jo cauri griestiem sūcas ūdens un tek viņu dzīvokļos, savukārt citi izmanto situāciju, kad uz ielas pilns ar krāmiem, un cenšas kaimiņa iedzīvē atrast kaut ko sev noderīgu.

Kāds kaimiņš stāsta, ka uz slimnīcu aizvestais vīrietis krāmus vācis visu dzīvi, taču pie sevis dzīvoklī nevienu nav laidis. Tikai tagad interesentiem ir iespēja ielūkoties viņa iedzīvē. Tur, starp citu, esot vairāki kasešu magnetafoni un septiņdesmito gadu konjaka pudele.

Jāpiebilst, ka šādiem cilvēkiem pārdzīvot to, ka viņu lietas nonāk miskastē, ir ļoti grūti tāpēc labi vien ir, ka vīrietis atrodas slimnīcā un neredz ko dara ugunsdzēsēji un sētnieks.

Glābēju praksē gan šis ne tuvu nav pirmais gadījums, kad jāsaskaras ar krāmu vācējiem un haosu viņu mitekļos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl