Sarkanais gailis plosās krāmu pārpilnā dzīvoklī

0 Komentāru
Sarkanais gailis plosās krāmu pārpilnā dzīvoklī
FOTO: LETA

Šorīt agri no rīta Pārdaugavā aizdegās kāds dzīvoklis. Uz izsaukumu atbraukušie glābēji bija ļoti pārsteigti par to, ko viņi ieraudzīja nelaimes vietā – ko tādu gadoties redzēt vienā reizē no tūkstoša.

Izrādās dzīvokļa saimnieks gadiem ilgi neko nav metis ārā. Gluži otrādi – tikai papildinājis savu krāmu kolekciju, kas nu jau sniedzas līdz griestiem.

Agri no rīta dzīvoklī kaut kas pēkšņi aizdedzies. Vīrietis ar apdegumiem tika nogādāts slimnīcā, savukārt ar krāmiem pilnais dzīvoklis kļuva par izaicinājumu ugunsdzēsējiem.

Par notiekošo kaimiņi ir dažādās domās. Vieni kļuvuši par cietušajiem, jo cauri griestiem sūcas ūdens un tek viņu dzīvokļos, savukārt citi izmanto situāciju, kad uz ielas pilns ar krāmiem, un cenšas kaimiņa iedzīvē atrast kaut ko sev noderīgu.

Kāds kaimiņš stāsta, ka uz slimnīcu aizvestais vīrietis krāmus vācis visu dzīvi, taču pie sevis dzīvoklī nevienu nav laidis. Tikai tagad interesentiem ir iespēja ielūkoties viņa iedzīvē. Tur, starp citu, esot vairāki kasešu magnetafoni un septiņdesmito gadu konjaka pudele.

Jāpiebilst, ka šādiem cilvēkiem pārdzīvot to, ka viņu lietas nonāk miskastē, ir ļoti grūti tāpēc labi vien ir, ka vīrietis atrodas slimnīcā un neredz ko dara ugunsdzēsēji un sētnieks.

Glābēju praksē gan šis ne tuvu nav pirmais gadījums, kad jāsaskaras ar krāmu vācējiem un haosu viņu mitekļos.

0 Komentāru