5 komentāri
Sarežģītā laikā Latvijā pie varas ir “analfabēti no labējām partijām”, paziņo Ušakovs
Foto: LETA

Pašlaik pasaulē ir sarežģīts laiks, bet Latvijā pie varas ir “analfabēti no labējām partijām”, šodien partijas Saskaņa kongresā paziņoja partijas vadītājs Nils Ušakovs, vēsta TV3 Ziņas. 

”Labējās partijas rindās Latvijā ir analfabēti, kas prot cīnīties vienīgi pret bērnudārziem, pieminekļiem un kaķiem,” paziņoja Ušakovs.

Ušakovs arī piebilda, ka pirms gada viņš runāja par “labējās varas stagnāciju”, bet pašlaik jau var runāt par “labējās varas degradāciju”.

Ušakovs, nenosaucot vārdus, kritizēja politiķus, kuri esot manīti azartspēļu zālē un vienlaikus ir Saeimas Nacionālās drošības komisijas deputāti, vai arī izcieta administratīvo arestu, būdami deputāti, bet tad vadīja Pretkorupcijas izmeklēšanas komisiju.

Ušakovs pauda, ka šādu politiķu vienīgais instruments, kā viņi turas pie varas, ir stāsti par Maskavas draudiem.

TOP komentāri

 • SO.
  +3 +3 0

  SO.

  Viegli ir neredzēt (vai izlikties neredzam) savu bardaku, bet redzēt to otram.Tā ir VISU Latvijas politiķu kopējā pazīme.
 • Aina
  +4 +3 -1

  Aina

  Lai uz sevi paskatās,kā Rīgā izsaimnieko rīdzinieku naudu un lai to kompensētu pa šiem savas vadīšanas gadiem 4x pacēluši īpašuma nodokli un citus nodokļus.Tik liela korupcija un patvaļa Rīga nav bijusi,kā tas notiek tagad.
 • Svetlana Oliņa
  +2 +2 0

  Svetlana Oliņa

  Kāpēc tikai labējā partijā būtu analfabēti? Definējumam piekrītu - ar atrunu - abās!
  Es teiktu, tas atzinums ir paškritisks. (Ne pa tēmu: kad Rīgā tiks notīrītas ielas un ietves no dubļiem un sniega, pabiju galvaspilsētā - stāvoklis ir vairāk nekā briesmīgs!)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl