Komentāri
Saplacinātas automašīnas un norauti jumti! “Tā ir veiksme, ka nav cilvēku upuru!” saka saulkrastieši
Foto: Jānis Zvērs

Vēl pirmdien Saulkrastu iedzīvotājiem jālikvidē sestdienas negaisa sekas. Aculiecinieki akcentē, ka tik stipra vētra piejūras pilsētu nebija piemeklējusi gadu desmitiem.

Sieviete, kuras automašīna tika saplacināta, stāstīja, ka negaiss sācies pēkšņi. Mājas iedzīvotāji sabēguši verandā, kad sākuši gāzties koki, kas saplacināja automašīnu un uzgāzās arī uz elektrības staba. Elektrība nav bijusi līdz pat svētdienas vakaram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 Ziņas uzzināja, ka tuvākajā apkārtnē vētras sagāztie koki nopietni sabojājuši vairākas automašīnas. Saulkrastieši stāsta, ka piejūras pilsētas ielas bija pārpildītas ar atpūtnieku automašīnām. Turpat blakus esot bijusi bērnu ballīte. Pilsēta un pludmale bija pilna ar cilvēkiem, kas bija atbraukuši atpūsties ar saviem bērniem. Vietēji akcentē, ka tā ir laimīga sagadīšanās, ka vētra bijusi bez cilvēku upuriem.

Plašāk par negaisu Saulkrastos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl