Komentāri
Saplacinātas automašīnas un norauti jumti! “Tā ir veiksme, ka nav cilvēku upuru!” saka saulkrastieši
Foto: Jānis Zvērs

Vēl pirmdien Saulkrastu iedzīvotājiem jālikvidē sestdienas negaisa sekas. Aculiecinieki akcentē, ka tik stipra vētra piejūras pilsētu nebija piemeklējusi gadu desmitiem.

Sieviete, kuras automašīna tika saplacināta, stāstīja, ka negaiss sācies pēkšņi. Mājas iedzīvotāji sabēguši verandā, kad sākuši gāzties koki, kas saplacināja automašīnu un uzgāzās arī uz elektrības staba. Elektrība nav bijusi līdz pat svētdienas vakaram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 Ziņas uzzināja, ka tuvākajā apkārtnē vētras sagāztie koki nopietni sabojājuši vairākas automašīnas. Saulkrastieši stāsta, ka piejūras pilsētas ielas bija pārpildītas ar atpūtnieku automašīnām. Turpat blakus esot bijusi bērnu ballīte. Pilsēta un pludmale bija pilna ar cilvēkiem, kas bija atbraukuši atpūsties ar saviem bērniem. Vietēji akcentē, ka tā ir laimīga sagadīšanās, ka vētra bijusi bez cilvēku upuriem.

Plašāk par negaisu Saulkrastos TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl