Samazina pieļaujamo cilvēku skaitu privātos un publiskos pasākumos; plašāk būs jālieto sejas maskas

Turpinoties straujam saslimstības ar Covid-19 pieaugumam, tiks samazināts pieļaujamais cilvēku skaits privātos un publiskos pasākumos, kā arī būs plašāk jālieto sejas maskas, piektdien lēma valdība.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Nea

  Nea

  Ko darīt ja no maskas nāk kaut kādas dīvainas pūkas un maskā jāšķauda?
 • bauris
 • Psssssss

  Psssssss

  Tikai žēl, ka joprojām visur ielaiž bez maskām. Kur eju, visur redzu tos, kuri "gudrāki" par visiem, uz kuriem ierobežojumi neattiecas. Ziniet ko, pretinieki? Sēdiet mājās bez maskām!! Nevalkājaties pa aptiekām un veikaliem vai citām vietām, ja jums ir tik grūti uzviljt to štrunta masku! Un ir tak tādi, kuri ne tikai nelieto, vēl arī lien rindā virsū.
 • Vaskins

  Vaskins

  Lietuvā kopš pavasara maskas obligātas. Komersantiem par to, ka tā telpās kāds ir bez maskas, pienākas 6000 EUR, pašam nevalkātājam - 500. Leiši strikti ievēro noteikumus, bet šobrīd izskatās, ka katra diena nes jaunus antirekordus. Tas viennozīmīgi ir bizness plašam nozaru lokam - sākot ar medicīnas un beidzot ar IT nozarēm.
 • Elza

  Elza

  Šis nu ir pa daudz..Es neesmu pret maskām,jo tā ir mana ikdiena..Bet ir jaatdala politika no medicīnas..Tas simts būtnes,piedodiet par izteicienu, viena otru nobučo daudz biežāk nekā es savus tuviniekus! Lai sāk ierobežojumus ar sevi!! Un beidz naidot tautu pret mediķiem!
 • Agenitis
 • Province

  Province

  Kas kontrolē pasažieru pārvadāšanu uz un no Nīderlandes.
 • Aculiecinieks

  Aculiecinieks

  Ierobežot mazo busiņu kustību uz un no Eiropas, kas pārvadā pasažierus. Nekādas kontroles uz robežas. Latvijā viņi neievēro nekādu pasizolaciju lmt
 • Neticu!

  Neticu!

  Lietuvā maskas obligāti visur ir jāvelk no 1.augusta, sakiet lūdzu, vai tas ir palīdzējis SAMAZINĀT saslimstību??? Beidziet dalīt naudu par šo covidšovu un cipari apstāsies!
 • Skolnieciņš no svētupes krasta

  Skolnieciņš no svētupes krasta

  Kovid (Covid-19) laiks ir smags katram no mums. Par spīti grūtībām un pārbaudījumiem mūsu dzīvēs nezaudēsim cerību mūsu sirdīs. Domāsim gaišas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Apzinīgi ievērosim visus kovid-19 pandēmijas laika ierobežojumus. Valkāsim sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci. Sargāsim savu un savu tuvinieku veselību. Aizlūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi aizsargā mūsu dzimto zemīti. Latvju Dievi vienmēr uzklausa savu bērnu lūgšanas. Tāpēc lūgsim Latvju Dievus no visas sirds, lai mūsu tauta būtu vesela un spēka pilna. Turēsim cieņā senlatvju zīmes. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā! Aizdegsim krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Veļu Mātei ilgu mūžu. Lūgsim Laimai labu veselību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons - Debesu Tēvs - patriec šo sērgu no mūsu zemītes! Būsim stipri un izturīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Sirsnīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Skaudības Dievs]
  #DabasMāte #Pērkons #VeļuMāte #MežaMāte #Laima #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #ZemesSpēks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!