Sālsskābe Juglas mājā – kaimiņi neizslēdz, ka vīrietis šādi izdarījis pašnāvību

3 komentāri
Sālsskābe Juglas mājā – kaimiņi neizslēdz, ka vīrietis šādi izdarījis pašnāvību
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) otrdienas vakarā Juglā evakuēja 38 cilvēkus, jo no ēkas izplatījās kodīga viela, kas vēlāk izrādījās sālsskābe.

TV3 Ziņu uzrunātie mājas iedzīvotāji stāsta, ka visi bijuši pārsteigti, kad vakar armijas un VUGD glābēji likuši evakuēties. Vakar signalizācija mājā esot gaudojusi vairākas reizes, tāpat arī šodien. Kaimiņi stāsta, ka jauno vīrieti, kurš atrasts miris dzīvoklī, kurā atradās sālsskābe, nav īsti pazinuši. Starp mājas iedzīvotājiem aizvien biežāk izskan versija, ka, iespējams, jaunais vīrietis šādi izdarījis pašnāvību.

Mājas iedzīvotāji pamazām atgriežas savos dzīvokļos.

Kāda kaimiņiene stāsta, ka cietuši viņas kaķi, bet viņai nav naudas ārstēšanai.

VUGD pārstāve Inta Palkavniece informēja: ”Šī nezināmās izcelsmes viela ir sālsskābe. Gan mediķi, gan policijas pārstāvji ieradās notikuma vietā pirms dienesta, viņi bija pirmie, kas konstatēja, ka dzīvoklī, kurā atradās šī nezināmās izcelsmes viela, tika atrasts arī cilvēks bez dzīvības pazīmēm.”  Iepriekš vēstīts, ka neskaidras kodīgas vielas dēļ otrdienas vakarā Rīgā, Juglas apkaimē, no daudzstāvu dzīvojamā nama evakuēti cilvēki.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem atrodas nezināma izcelsmes viela.

Jau ziņots, ka VUGD darbinieki no ēkas evakuēja 38 cilvēkus, kā arī organizēja sabiedriskā transporta piesaisti, kur evakuētajiem cilvēkiem uz laiku uzturēties.

Ugunsdzēsēji glābēji no dzīvokļa savāca nezināmās izcelsmes vielu, ievietoja to tvertnēs un nogādāja ārpus ēkas. Pēc tam viela tika nodota bīstamo atkritumu apsaimniekotājas SIA ”Eko osta” pārstāvjiem, kuri organizē tās nogādāšanu tālākai ekspertīzei.

Glābēji vēdināja ēku, lai pēc tam izvērtētu iespēju tajā laist atpakaļ iedzīvotājus.
3 komentāri