Komentāri
Saldus vēlēšanu iecirkņos veidojas rindas! Vēlētāji pozitīvi noskaņoti un pārrunā arī dārza darbus. FOTO
Foto: Monta Jakovela

Kā novēroja TV3 Ziņas, Saldus novada iedzīvotāji naski dodas uz vēlēšanām. Saldus iecirknī iekšpusē pat bija izveidojusies rinda uz reģistrēšanos.

Sanākušie vēlētāji savā starpā lielākoties bija pazīstami un draudzīgi pļāpāja, piemēram, par to, kas jāpagūst vēl izdarīt dārzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visā Latvijā plkst. 7.00 no rīta darbu sāk pašvaldību vēlēšanu iecirkņi. Pašvaldību vēlēšanās jāievēl 1614 deputāti. Pašvaldību vēlēšanām ir reģistrēti 599 deputātu kandidātu saraksti un 8945 deputātu kandidāti.

Foto: vēlēšanas Saldū

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl