Saldus novada 1.-9. klašu skolēniem piešķir 37 eiro pabalstu attālināto mācību procesa laikā

1 komentārs
Saldus novada 1.-9. klašu skolēniem piešķir 37 eiro pabalstu attālināto mācību procesa laikā
OKSANA DŽADANA, F64

Saldus novada domes deputāti sēdē nolēma piešķirt katram Saldus novada vispārējo izglītības 1.-9.klašu skolēnam pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai attālinātā mācību procesa laikā 37 eiro par laika periodu no 7.aprīļa līdz 31.maijam, ieskaitot laiku, kad mācības notika klātienē, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Šteina.

Arī šoreiz pabalsts tiks piešķirts neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas un bez materiālās situācijas izvērtēšanas, pārskaitot uz iesniegumā norādītās personas kredītiestādes konta numuru.

Iesniegums par pabalstu piešķiršanu jāiesniedz līdz 20.jūnija plkst.23.59. Saldus novada p/a “Sociālais dienests”, Slimnīcas ielā 3a, iemetot pastkastītē, vai sūtot uz e-pastu “[email protected]”. Iesniegumus var nodot arī dienas centros pagastu pārvaldēs, sacīja Šteina.

Šis pabalsts neattiecas uz skolēniem, kuri tiek nodrošināti ar ēdiena porciju piegādi saskaņā ar 2020.gada 22.oktobra Saldus novada domes lēmumu “Par pabalstu bērnu ēdināšanai”, kā arī Kalnsētas pamatskolas skolēniem.

1 komentārs