Komentāri
Salacgrīvas šprotu ražotājs ”Brīvais vilnis” pusgadu noslēdz ar peļņu
Foto: LETA

Šā gada pirmajos sešos mēnešos Salacgrīvā bāzētais zivju konservu ražošanas uzņēmums ”Brīvais vilnis” nopelnījis vairāk nekā 308,9 tūkstošus eiro pirms nodokļu nomaksas, liecina kompānijas finanšu pārskata dati.

Tas ir nedaudz mazāk nekā ”Brīvajam vilnim” izdevās nopelnīt pērnā gada pirmajā pusgadā, kad kompānijas peļņa veidoja vairāk nekā 384 tūkstošus eiro.

2014. gada pirmos sešus mēnešus Salacgrīvas uzņēmums noslēdza ar vairāk nekā 5,69 miljonu eiro apgrozījumu iepretim 6,20 miljonu eiro apgrozījumam pērnā gada attiecīgajā laika posmā.

Jau ziņots, ka pieaugot eskalācijai Ukrainā, Krievija ieviesusi embargo lielai daļai Rietumvalstu pārtikas preču. Latvijā visvairāk no embargo ieviešanas cietušas piena un zivju nozares.

Tikmēr Lietuvas Valsts pārtikas un veterinārijas dienests ar Eiropas ātrās brīdināšanas sistēmas pārtikas un barības jomā (RASFF) starpniecību saņēmis no Polijas informāciju, ka Latvijas uzņēmuma SIA “Gamma-A” ražotajos šprotu konservos “Goldfish” konstatēts kancerogēno policiklisko aromātisko ogļūdeņražu daudzums, kas vairāk nekā divas reizes pārsniedz pieļaujamo normu.

Pērn un šogad no dažādām Eiropas Savienības valstīm RASFF sistēmā saņemti 12 brīdinājumi par kancerogēnajām vielām Latvijā ražotās šprotēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl