Salacgrīvas mērs: Pūce baidās no sabiedrības viedokļa un pārkāpj demokrātiskas valsts principus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) ar paziņojumu, ka vietvaru vēlme noskaidrot novada iedzīvotāju domas par administratīvi teritoriālo reformu ar vietējo referendumu palīdzību neatbilst likumam, apliecina, ka baidās no sabiedrības viedokļa un pārkāpj demokrātiskas valsts principus, šādu nostāju pauda Salacgrīvas mērs, Latvijas Reģionu apvienības (LRA) viens no līderiem Dagnis Straubergs.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • Z Līvmane
 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Kuraas reformaas Jums prasiija savus uzskatus paust?Tagad,kad tiesaam vajag samazinaat to daudzo mazo novadu skaitu,uzrodaas pretinieki.Pie citaam valdiibaam pat nepiiksteejaat.
 • Lasita

  Lasita

  Sabiedrības viedokli var skaidrot, bet nevar atsaukties uz tādiem vārdiem kā referendums.
 • Liāna Mauriņa

  Liāna Mauriņa

  Vietējais barons jau protestē.Ieķēries demokrātijā.Ar to attaisno savus lielos ienākumus un visatļautību.
 • A

  A

  Strautbergam protams būs kas sakāms, lai tikai nekas nemainītos. Jo ja būs izmaiņas, viņam nāksies vien iet prom no Salacgrīvas gardā kumosa ostas valdē :)
 • ejT

  ejT

  Pūce jau bija arī iepriekšējās valdībās,tad gan viņu viss apmierināja,tagad atkal varēs nogrābt lielo piķi,vajag rīkot novadu sapulces,un lai Pūce visu cilvēkiem izskaidro
 • Priecīgs fans

  Priecīgs fans

  Nurzinu, no kā baidās Pūce, bet vietējie baroni traki baidās par saviem siltajiem krēsliem, pie kuriem dibengali jau pieauguši, un par savām pilnajām silēm. Pietiek barot liekēžus!
 • Ināra Cerusa

  Ināra Cerusa

  Sen to darīt,tik neviens neudrošināās,kam tos mazos novadus,par daudz to ierēdņu.
  • Inārs Inārai

   Inārs Inārai

   viss jau būtu jauki, tikai ja būs lielie rajoni ar saviem centriem, lauki TIKS AIZMIRSTI, kā jau tas bija agrāk un ir arī tagad. bet tagad aizmirsīs vispār. lielās pilsētas paņems to naudu, bet pārējiem laukiem atstās tikai pārpalikumu.
  • Jānis

   Jānis

   Irēna,pūce vēlas atjaunot vecos rajonus,no tā visa ierēdņu skaits samazināsies ļoti minimāli,jo pagasti un mazpilsētas bez pašpārvaldes nedzīvos.
 • archivārs

  archivārs

  Tas ko vēlas atpakaļ Pūce ir - Galvaspilsēta Rīga + Daugavpils, Rēzekne, Jēkabpils, Valmiera, Jelgava,Ventspils un Liepāja, kā arī 26 rajoni vai apriņķi. Es šo projektu atbalstu! 1939 bija Rīga un 20 apriņķu...Par novadiem laikam tā - Ir Kurzeme, ir Vidzeme ir Latgale mūsu! Protams ka Kurzemes centrs ir senā Hanzas pilsēta KULDĪGA . Zemgaļi nodedzināja savas pilis un aizgāja uz Leišmali...
 • S

  S

  Ministram jāieklausās, ko saka tauta, nevis pašvaldību bosi,jāstradā kopā ar EM, ZM un FM, lai vispirms atdzīvinātu(jo attīstit daudzviet vairs nav ko, paldies iepriekšējām valdībām) reģionu ekonomiku, ražošanu.Un kā individuālajiem sliņķiem pakāpeniski jāpiegriež pabalsti, tā pašvaldībām-t.s.izlīdzināšanas fonds, lai cenšas paši arī pelnīt.Un reģioniem jāsaņem ienākumi no to iedzīvotāju nopelnītajiem nodokļiem, ne tikai par īpašumu.Tad ne vienmēr Rīga un Pierīga varēs lielīties, ka apgādā visu valsti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!