Komentāri
Sākta dienesta pārbaude par gadījumu, kad ceļu policists, iespējams, piekāvis šoferi
FOTO: LETA

Vēl nesaņemot oficiālu iesniegumu, Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvalde sākusi dienesta pārbaudi par gadījumu, kad ceļu policists, iespējams, piekāvis autovadītāju, apliecināja VP preses pārstāvis Dairis Anučins.

Kāds autovadītājs, kurš tika apturēts uz autoceļa Sēnīte–Ropaži, apgalvo, ka viņu smagi piekāvis ceļu policists. Pēc tikšanās ar tiesībsargu viņš tagad ārstējoties Siguldas slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

3. februārī kāda elektriķa vadītu spēkratu uz autoceļa Sēnīte–Ropaži apturējusi ceļu policistu ekipāža. No tās izkāpušais policijas darbinieks piegājis pie autovadītāja un lūdzis uzrādīt dokumentus, kā arī iepūst alkometra trubiņā.

Šoferis palūdzis ceļu policistam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, bet pēc tam sekojusi policista agresīvā rīcība, proti, viņš uz autovadītāju sācis kliegt, pavēlējis izkāpt no mašīnas.

“Viņš iesita man pa kreiso vaigu, apsauca par psihu, ar varu atsprādzēja drošības jostu un izrāva no mašīnas. Mani nometa guļus, un no sitiena pa pakausi galva atsitās pret asfaltu – vien dzirdēju, kā otrs policists apsauc savu kolēģi, lai viņš beidz mani sist,” stāstījis 48 gadus vecais cietušais.

Laikraksta rīcībā esošais Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas izraksts apliecina, ka aizturētā šofera asinīs nav konstatēts alkohols, taču pacienta ķermenis cietis no vardarbības – viņam konstatēti galvas un krūšu kurvja sasitumi, ādas nobrāzumi, sāpes galvā un samaņas zuduma epizode.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl