Komentāri
Sakop aiz sava četrkājainā mīluļa! Policija dalīs bezmaksas maisiņus
FOTO: LETA

Katru gadu, sākoties pavasarim, iekšpagalmos un pilsētas parku zālienā paveras bēdīgs skats – ir redzami suņu ekskrementi, kurus suņu saimnieki nav savākuši aiz sava mīluļa.

Laikā no 2016. gada 14. marta līdz 31. martam Rīgas Austrumu izpilddirekcija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbiniekiem aicina piedalīties akcijā Sakop aiz sava mīluļa, dalot bezmaksas maisiņus suņu ekskrementu savākšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcijas laikā maisiņus paredzēts dalīt Miera un Klusajā dārzā, Ķengaraga promenādē, Zinātņu Akadēmijas skvērā, Maskavas dārzā, Pļavnieku Bērzu un Zaļajā birzī.

Tāpat policija atgādina, ka suņu saimnieki, vedot pastaigā suni un nesavācot suņa ekskrementus, izdara administratīvo pārkāpumu.

Par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu, tostarp suņu ekskrementu nesavākšanu, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 7 līdz 350 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl