Komentāri
Sākas tiesa vecākiem, kuru bērns saindējās ar metadonu – abi iepriekš sodīti un ārstējas no narkomānijas
Foto: Jānis Zvērs

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien, 23. novembrī, skata krimināllietu pret vecākiem, kuru bērns smagi saindējās ar metadonu.

Abi vecāki ir iepriekš sodīti un tagad ir apsūdzēti pēc Krimināllikuma pantiem par smaga miesas bojājuma nodarīšanu aiz neuzmanības un vardarbību pret nepilngadīgo. Laikā, kad notika nelaime, māte atradās “bērna kopšanas atvaļinājumā”, bet šogad arī sodīta par kādu citu lietu, pantu gan viņa neatceras. Viņa rokās tur sažņaugtu kabataslakatu un teju valda asaras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tēvs slikti dzird, tiesā viņam tulks visu skaļi atkārto. Apsūdzētais vīrietis ir divas reizes sodīts un nelaimes laikā nekur oficiāli nestrādāja. Apsūdzētie pieprasīja, lai ir slēgta tiesas sēde.

Šogad augustā Valsts policija aizturēja no narkotiku atkarības ārstējušos vecākus, kuru divus gadus vecais bērns izdzēra metadonu. Policija saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka kādā dzīvoklī Rīgā konstatēts, iespējams, ar metadonu saindējies mazgadīgs bērns, kuram tika konstatēta klīniskā nāve, taču pēc veiksmīgas reanimācijas bērns smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā. Mediķu palīdzību bija izsaukuši bērna vecāki.

Policija aizturēja bērna vecākus – 1978. gada dzimušo bērna tēvu un 1979. gadā dzimušo bērna māti, kuri jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par narkotiku lietošanu un zādzībām.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētās personas ārstējušās no narkotiku atkarības, tāpēc viņiem bijusi nozīmēta metadona programma. Pēc sākotnējās informācijas, vecāki viegli pieejamā vietā bija atstājuši pudeli ar stipro medikamentu. Naktī, kad abi vecāki gulēja, bērns bija atradis pudeli ar metadonu un izdzēris tās saturu. Bērna māte, izdzirdot, ka bērns sāka dīvaini elpot, pamodināja bērna tēvu, kurš ieraugot, ka bērns kļuvis pavisam bāls, sācis bērnam mākslīgo elpināšanu un izsaucis mediķus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl