Komentāri

Latvijas teātri gatavojas jaunajai sezonai. Valmieras Drāmas teātris skatītājiem sola daudzpusīgu repertuāru, kur debitēs gan viesmākslinieki, gan atzinību guvuši Latvijas režisori. Bet akcents būšot uz jauno aktieru paaudzi.

Jaunā – 95. sezona – Valmieras teātrī sākusies ar nozīmīgām pārmaiņām – par teātra māksliniecisko vadītāju kļuvusi Indra Roga. Viņa sola, ka piedāvājums būšot jaudīgs un interesants visām paaudzēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Kultūras akadēmijā ir uzņemts aktieru kurss, kuri Rogas vadībā gatavojas darbam Valmieras teātrī, bet vairāki no viņiem jau spēlē izrādēs. Uz jaunajiem aktieriem liktas lielas cerības.

Valmieras Drāmas teātrim jau par tradīciju kļuvis uzsākt sezonu ar viesizrādēm Rīgā. Arī šoreiz – no 16. līdz 22. augustam, valmierieši viesosies Rīgā, Dailes teātrī un Jaunajā Rīgas teātrī. Arī sezonas laikā teātris Rīgā būs biežs viesis.

Kopumā šosezon iecerēts vismaz tikpat izrāžu cik iepriekšējā sezonā – 321. Kopumā Valmieras teātri sezonā apmeklēja 55 000 skatītāju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl