Komentāri
Sāk skatīt iedzīvotāju iesniegto iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību
FOTO: LETA

Saeimas komisija šodien sāka skatīt iedzīvotāju iesniegto iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību. Biedrība Dzīvnieku brīvība ir iesniegusi pilsonisko iniciatīvu par kažokzvēru aizsardzību, kuru interneta vietnē manabalss.lv parakstījuši vairāk nekā 11 tūkstoši Latvijas pilsoņu.

Šodien uz Saeimas komisijas sēdi uzaicinātais organizācijas Dzīvnieku brīvība pārstāvis norādīja, ka viņu mērķis ir panākt kažokzvēru audzēšanas pakāpenisku aizliegumu Latvijā.

Uz kādu no nākošajām komisijas sēdēm nolemts uzaicināt atbildīgo ministriju un iesaistīto organizāciju pārstāvjus, lai skaidrotu kādu ekonomisko efektu radītu kažokādu audzētavu slēgšana Latvijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl