Komentāri

Šonakt gaisa temperatūra vietām sasniedza pat – 24 grādus. Šobrīd Rīgā gaiss atdzisis līdz -21 grādam, tāpēc der atgādināt, ka liela sala gadījumā skolēni var neapmeklēt skolas.

Skolēni vecumā līdz 12 gadiem skolas var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem. Savukārt vecumā no 13 gadiem skolu var neapmeklēt, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 25 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja sals nav ilgāks par vienu nedēļu, tad mācību dienas nav jāatstrādā, pagarinot mācību gadu.

Savukārt, ja liels sals turas vismaz nedēļu, tad pašvaldībām jāizdod lēmums par mācību gada pagarināšanu, tādējādi atstrādājot sala dēļ iekavētās mācību dienas.

Izglītības iestādes vadība liela sala gadījumā var pieņemt lēmumu par mācību atcelšanu. Informācija par to – apmeklēt vai nē skolu – var iegūt pašā izglītības iestādē.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl